Tajemnice są w nas

_Wczorajsza niedziela była zdecydowanie kanapowa. Prócz porannego siłowego treningu, przyszło mi się zmierzyć z poruszeniem emocjonalno- mentalnym. Sądziłam, że włączam kolejna romantyczną opowieść a dostałam dawkę refleksji na temat naszych doświadczeń i życiowych wyborów.
✅Każdy z nas ma 🔥Tajemnice🔥mniej czy więcej uświadomione, które nigdy nie giną, są tłem dla naszego przyszłego życia a co więcej, proszą się o ujawnienie.
⏳I przychodzi zazwyczaj taki kluczowy moment w życiu, gdzie demony przeszłości uaktywniają się nadając nowy wymiar odpowiedzialności przed samym sobą, zmuszając nas do rozliczenia się z przeszłością i wybrania:
Jaką Prawdą chcesz żyć❓
Proces przełamania się i stanięcia za sobą wymaga dużej odwagi. Ty i reszta świata…. Wydawałoby się, że pozycja z góry przegrana i tak czuje się większość ludzi a w tym przypadku kobiet. Trzeba pamiętać, że najważniejszą osobą jesteś Ty❤️, a nasza odwaga pozwoli otworzyć odwagę innym.
.
To mój temat. Jeśli coś zyskało miano tajemnicy, musiało być bardzo bolesne, bez względu z czym się wtedy borykaliśmy czy doświadczaliśmy. To było i często pozostaje w nas żywe przez całe życie.
Pojawia się wewnętrzny wstyd, strach przed oceną, brakiem zrozumienia a ostatecznie strach przed byciem samemu w tej sytuacji.
Gdy pracujemy nad sobą, zmienia się jej intensywność a my odzyskujemy swoje życie.
.
👉Jestem tu dla Ciebie i Twoich tajemnic.
👉Wiem czym są z własnego doświadczenia i wiem też, jak sobie z nimi radzić.
👉Jeśli czujesz, że to jest moment otwarcia się i wyrzucenia z siebie tego, co tak skrzętnie ukrywasz…jeśli czujesz, że jestem tą osobą, z którą chciałabyś się 🌸spontanicznie🌸podzielić…..napisz📧 zadzwoń☎️…..to pierwszy, najtrudniejszy krok ale warty tego, to mogę Ci obiecać- poczujesz ogromną Ulgę.
.
👉 Jeśli masz kogoś, kto jest w takiej potrzebie, udostępnij mój post dalej❤️
Zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 44 − = 36