Misja

MÓJ SUKCES:

Osiągnięcie wewnętrznego spokoju, jestem kompletna w swoim Źródle Życia. Jestem świadectwem powrotu do własnego Centrum, poprzez odczucie, zrozumienie,uwolnienie,transformację aby ostatecznie nadać nowe znaczenie naszemu Życiu, dzięki wiedzy i technikom, które wspierają ten proces.

MOJE MOTTO:

Wszystko jest właściwe. Życie płynie, pomiędzy wdechem i wydechem pojawia się istota, która przemawia Słowami. Słowa,które mogą zabić, a jednocześnie SENS tych słów potrafi OŻYWIĆ. Nie możesz zatrzymać płynących emocji,myśli,obrazów, tak jak nie możesz zatrzymać oddechu…po prostu się udusisz. Jakie jest rozwiązanie? Uwalniaj…bądź Świadomy swojego oddechu.

MISJA:

Pojawiam się gdy jesteś w kluczowym momencie swojego Życia, przeprowadzam Cię bezszelestnie ku nowemu, pokazuję Ci jak poruszać się w nowej wersji siebie, jak odnaleźć się po różnych transformacjach, bo najtrudniej jest postawić ten pierwszy krok, ja go zrobiłam i będę Twoim przewodnikiem.

WIZJA:

Zbudzenie się do ŻYCIA w nieograniczonym przepływie. Przebudzenie czyli poszerzenie naszej percepcji zmysłowej, zrozumienie,że jest coś więcej niż to co definiujemy jako rzeczywistość, dostarczenie narzędzi aby Dorosnąć i poprawić swoją jakość życia we współistnieniu z otaczającym Światem, z zachowaniem swojej struktury istnienia,aby następnie przejść do etapu wyjścia poza umysł, gdzie nie ma już ograniczeń.

DLA KOGO:

– Jeśli czujesz, że to właśnie dla Ciebie, nie ma przypadków,

– Jeśli masz dylematy życia codziennego,

– Jeśli już wiesz ale nie wiesz jak,

– Jeśli pogubiłeś się w sobie,

– Jeśli nie masz z kim porozmawiać,

– Jeśli Świat jawi się jako niebezpieczny,

– Jeśli czujesz się zraniony, zdradzony, porzucony, niekochany,

– Jeśli czujesz się samotny,

– Jeśli chcesz wiedzieć więcej,

WARTOŚCI:

– Prawda o samym sobie,

– Odwaga aby stanąć do siebie,

– Dorosłość czyli uwolnienie przeszłości,

– Odpowiedzialność za podjęcie decyzji wraz z przyjęciem konsekwencji tego wyboru.

CEL I KIERUNEK DZIAŁANIA:

– Rozwój na poziomie tożsamości, szkolenia i warsztaty,

– Stworzenie bezpiecznej przestrzeni: Przystanek ŻYCIE,

– Projekty wspierające,

– Innowacyjność i podążanie za trendami, pomagającymi w jeszcze lepszy sposób wspierać swoich podopiecznych w podejściu holistycznym.

ATUTY:

– Determinacja,

– Doświadczenie,

– Wiedza i umiejętności,

– Satysfakcja klientów,

– Pasja,

– Spełnione Życie, podążamy przez życie w zgodzie ze sobą.