Misja

MÓJ SUKCES:

Osiągnięcie wewnętrznego spokoju, jestem kompletna w swoim Źródle Życia. Jestem świadectwem powrotu do własnego Centrum, poprzez odczucie, zrozumienie,uwolnienie,transformację aby ostatecznie nadać nowe znaczenie naszemu Życiu, dzięki wiedzy i technikom, które wspierają ten proces.

MOJE MOTTO:

Wszystko jest właściwe. Życie płynie, pomiędzy wdechem i wydechem pojawia się istota, która przemawia Słowami. Słowa,które mogą zabić, a jednocześnie SENS tych słów potrafi OŻYWIĆ. Nie możesz zatrzymać płynących emocji,myśli,obrazów, tak jak nie możesz zatrzymać oddechu…po prostu się udusisz. Jakie jest rozwiązanie? Uwalniaj…bądź Świadomy swojego oddechu.

MISJA:

Pojawiam się gdy jesteś w kluczowym momencie swojego Życia, przeprowadzam Cię bezszelestnie ku nowemu, pokazuję Ci jak poruszać się w nowej wersji siebie, jak odnaleźć się po różnych transformacjach, bo najtrudniej jest postawić ten pierwszy krok, ja go zrobiłam i będę Twoim przewodnikiem.

WIZJA:

Zbudzenie się do ŻYCIA w nieograniczonym przepływie. Przebudzenie czyli poszerzenie naszej percepcji zmysłowej, zrozumienie,że jest coś więcej niż to co definiujemy jako rzeczywistość, dostarczenie narzędzi aby Dorosnąć i poprawić swoją jakość życia we współistnieniu z otaczającym Światem, z zachowaniem swojej struktury istnienia,aby następnie przejść do etapu wyjścia poza umysł, gdzie nie ma już ograniczeń.

DLA KOGO:

-Jeśli czujesz,że to właśnie dla Ciebie, nie ma przypadków,

-Jeśli masz dylematy życia codziennego,

-Jeśli już wiesz ale nie wiesz jak,

-Jeśli pogubiłeś się w sobie,

-Jeśli nie masz z kim porozmawiać,

-Jeśli Świat jawi się jako niebezpieczny,

-Jeśli czujesz się zraniony,zdradzony,porzucony,niekochany,

-Jeśli czujesz się samotny,

-Jeśli chcesz wiedzieć więcej,

WARTOŚCI:

Prawda o samym sobie,

Odwaga aby stanąć do siebie,

Dorosłość czyli uwolnienie przeszłości,

Odpowiedzialność za podjęcie decyzji wraz z przyjęciem konsekwencji tego wyboru.

CEL I KIERUNEK DZIAŁANIA:

Rozwój na poziomie tożsamości, szkolenia i warsztaty

Stworzenie bezpiecznej przestrzeni: Przystanek ŻYCIE,

Projekty wspierające,

Innowacyjność i podążanie za trendami, pomagającymi w jeszcze lepszy sposób wspierać swoich podopiecznych w podejściu holistycznym.

ATUTY:

-Determinacja,

-Doświadczenie,

-Wiedza i umiejętności,

-Satysfakcja klientów

-Pasja

-Spełnione Życie,podążamy przez życie w zgodzie ze sobą.