Opinie

,,Po konsultacji dzieje się magia. Spojrzenie na problem z innej perspektywy, zaskoczenie, zaakceptowanie, zmiany. Dzieje się….”
Natalia
“Bardzo polecam sesje z Panią Renatą, to cudowna osoba, która ma ogrom wiedzy i umiejętnie pomaga nam odnaleźć siebie”
Ewelina
“Wspaniała osoba pani Renata. Po każdej sesji było mi lekko. Dobrze spałam. Starałam sie bardziej dbać o siebie. Przywracają mi większa wiarę w moje możliwosci życiowe. Cieszę sie, że mogłam ją poznać. Przywróciła mi wiarę w siebie sama.”
Marzanna
„Było to strzałem w dziesiątkę, np. o tym, że powinienem się cenić za zrobienie własnoręcznie zrobionych prac, no i je sprzedawać lub wystawę zrobić lub współpraca z innymi, dzięki niej zrozumiałem, że warto zaufać drugiej osobie, pojawił się ktoś, dzięki komu patrzę na świat inaczej, nie oczami mamy lub babci, ale warto mieć inną osobę na której będzie się miało oparcie, a także że warto spełniać swoje marzenia, dlatego dobry doradca i warto mieć taką doradczynię.”   
Rafał
“Miałam przyjemność być coachee Renaty, podczas jej egzaminu certyfikacyjnego ICC. To była bardzo dojrzała sesja, miękko i bardzo bezpiecznie poprowadzona i niezwykle na wysokim poziomem uważności na mnie i klienta.
….
Czułam się bardzo zaopiekowana, i bardzo wnikliwie słuchana. To była piękna, metafizyczna sesja. Dziękuję Renia. Do dziś ją pamiętam, zwłaszcza jej finał:). Dzięki!”   
Kasia Buss Nykiel
„Osoba godna polecenia. Umie słuchać i wysłuchać. Świetnie analizuje sytuację i pomaga zaprowadzić na rozwiązanie.”
Monika