O mnie

Renata Szuszwedyk mama trójki dzieci w wieku 26, 15, 8 na rok 2021. Rozwódka, przedsiębiorca. Poetka, autorka tomiku, „Rozmowy z codziennością” i wielu innych. Pasjonatka podróży na daleki wschód. Uwielbiam samoloty, sport: narty, bieganie, jazdę konną, rower. Morsuję dla przyjemności. Jestem wielbicielką wypoczynku camperem, lubię obserwować otoczenie.

Kluczowe umiejętności, które nabyłam to: min. Certyfikowany Terapeuta RECALL HEALING, przy IWW GILBERT RENAUD, certyfikowany COACH ICC (INTERNATIONAL COACHING COMMUNITY) NR 14748, certyfikowany TRENER do pracy z Emocjami metodą Eqdo NR 07 i wiele innych, jak: Kroniki Akaszy, Ustawienia Hellingera, Silva, Structogram, Transerfing, Dwupunkt, najbardziej w tym wszystkim kocham swoją INTUICJę i WIZUALIZACJĘ.

Witam Cię w moim świecie

Na ścieżce zrozumienia i uzdrowienia, którą podążam przeszło 20 lat. Sens Życia powoduje ruch do szukania odpowiedzi. Świat można zdefiniować, ale odczucie jest tym jedynym miernikiem PRAWDY. Tematy, które poruszam są uniwersalne, jednak interpretacja jest bardzo indywidualna. Nurty, które rozpoznawałam pozwalają zbliżyć się do swojej prawdziwej natury,ostatecznie prowadzą do tego, abyś wykonał swój PIERWSZY KROK do zmiany. Nie da rady włączyć pralki bez podłączenia jej do prądu, dlatego potrzebne jest wytyczenie drogi, kolejność priorytetów, przewodnik-obserwator i praca własna. Umiejętności Coacha nawigują,wiedza z zakresu TOTALNEJ BIOLOGII/RECALL HEALING, pozwala znaleźć przyczynę.

Biologia Totalna

To nie tylko definicja jednostki chorobowej…to głęboka podróż wgłąb siebie, aby odnaleźć swoje centrum…to uzdrawiające odczucie całym sobą. Ustawienia przywracają porządek systemu i uwalniają od uwikłań “Ja za Ciebie”. Towarzyszę ludziom, którzy tego potrzebują, podążam też drogą swojego życia, a to co mi się przydarza próbuję ubrać w słowa i przedstawiać za pomocą rozważań i przemyśleń. Codziennie spotykam wspaniałych ludzi, mentorów i takich ludzi jak TY, którzy zaczynają tę podróż, tak jak ja kiedyś…nie ma przypadków, energia podąża za uwagą..może znajdziesz TU coś dla siebie..może nasze spotkanie w słowach czy na żywo poruszy w Tobie jakiś aspekt Ciebie,który szuka uwolnienia, zaowocuje u Ciebie zmianą, której być może poszukuje dla Ciebie JA.