Biologia Totalna/Recall Healing

Miejsce: online/stacjonarnie

Czas – 60 min.

Metoda – Uzdrawianie chorób poprzez świadomość

Cena – 500 zł/brutto

Jak wygląda praca?

Klient wypełnia kwestionariusz osobiście lub w asyście facylitatora (prowadzącego).
Są to dane, które wywarły wpływ na nasze życie, kluczowe momenty, ważne dla nas wydarzenia uwzględniając podstawowe dane i historię okoliczności poczęcia. Zawarty jest też temat sesji, z czym klient chce pracować. Dobrze jest jak klient zna jak najwięcej faktów, ale nie jest to czynnikiem warunkującym szybką pracę. Recall Healing to w dużej mierze praca na faktach, poruszamy też kwestie drzewa rodowego. Poprzez ten formularz wchodzę do Twojego świata, tym samym tworząc pole obserwacji. Prowadzący wspiera klienta różnymi technikami, zalecającymi przez Recall Healing głębiej, aby głębiej wejść w proces, a następnie uwolnić napięcie, może też zadać prace domową. Rola prowadzącego to też zadawanie pytań. Nie musisz rozumieć na początku, ważne jest, że poczujesz ulgę dzięki,której zbudujesz most do swojej przyszłości. Uwaga: Sesja jest kontraktem pomiędzy Tobą, a konsultantem o zachowaniu poufności i swobody wyrażania się. Im bardziej będziesz otwarty na to, co się pojawi tym lepsze będą rezultaty.

Recall Healing

Jest metodą, która opisuje człowieka z punktu biologicznego. Pierwotne instynkty mózgu gadziego determinują życie człowieka. Z tej perspektywy choroba ma swoje uzasadnienie, zatrzymuje nas, aby opowiedzieć pewną historię,często dramatyczną, która miała wpływ na losy kolejnych pokoleń, a tym samym na Ciebie. Gdy pojawia się choroba lub pewien stan emocjonalny nazywamy to fazą konfliktu. Po symptomach możemy określić czy jest to faza aktywna czy rozwiązanie konfliktu. Dlaczego chorujemy? Żeby przetrwać. Jest to informacja, że w otoczeniu osoby jest coś zagrażającego jego życiu. Mózg chroni nas nie patrząc na konsekwencje tej ochrony, za cenę naszego komfortu, wyłącza naszą psyche i konflikt zapisuje w ciele, jeśli na ten moment nie ma rozwiązania problemu. W kolejnym etapie, gdy sytuacja się powtarza traktuje ją jako potencjalne zagrożenie i uaktywnia zapisy z ciała, tworząc to, co nazywamy chorobą. Często to nie są nasze odczucia, ale mózg zapisał to jako swoje, historie z dzieciństwa lub trudne sytuacje bieżące mają wpływ na nasze funkcjonowanie dzisiaj. Praca polega na powrocie do zeszłych wydarzeń, aby uzdrowić trudne momenty i zdeaktywować program, który już nie służy, a wciąż jest aktualny. Przypominamy, uwalniamy i nadajemy nowe znaczenie. Proces odbywa się na głębokim poziomie komórkowym, tylko odczucie na tym poziomie daje rezultaty. Metoda ta jest kluczowa w procesie poznawania siebie, w porządkowaniu swojego życia, pracy nad sobą czy w obrębie rodu, dostarcza informacji jak zapobiegać chorobom i jak reagować na nie gdy już w tej chorobie jesteśmy. Ma za zadanie uwolnienia się od przeszłych wydarzeń, aby w pełni potencjału realizować swoje życie takie jakie sobie wymarzyliśmy.

Rezerwacje i Płatności

1. Sesje można zarezerwować przez kalendarz, komunikator: Whatsapp, Messenger,
wysyłając e-mail na: biuro@przystanekzycie.pl lub SMS-em pod numer: 501 787 771.

2. Klient ponosi na własny koszt połączenia on-line lub transportu w przypadku konsultacji stacjonarnej.

3. Płatność za usługę dokonywana jest z góry, wg. danych w zakładce kontakt. Gwarancją zarezerwowania terminu jest przesłanie potwierdzenia wpłaty na e-mail: biuro@przystanekzycie.pl.

4. Zaksięgowana kwota będzie podstawą do odbycia sesji w umówionym terminie. W przypadku sesji stacjonarnej, klient może opłacić sesję na miejscu przed jej rozpoczęciem.

5. Klient w przelewie podaje swoje dane i w tytule wpisuje termin, jakiego typu sesję wybrał (online czy stacjonarną) oraz konkretną nazwę sesji lub warsztatu z którego chciałby skorzystać.

4. Sesje online prowadzone są na kamerce poprzez komunikatory: WhatsApp lub inne.

5. Rezerwując sesję jednoznacznie akceptujesz regulamin sesji i politykę prywatności.