Autyzm

NIE STARAJ SIĘ WYLECZYC SWOJEJ CHOROBY ZNAJDŻ SWOJE CENTRUM , WYŚRODKUJ SIĘ A TO CIĘ UZDROWI..cała praca polega abyś znalazł swoje centrum. Zrób wszystko aby dotknąć swojego centrum.

Autyzm to okres plan/cel opowiedzieć trzeba dziecku historię mamy i taty aby mózg dziecka usłyszał i powiedział ojej to nie moje, to ich historia, mnie nie dotyczy, mówić mu wszystko bo on zapisuje w mózgu te wydarzenia jakby to jemu się wydarzyło aby odciążyć rodziców

-kogo chce wyeliminować lub co?

-nie mogę nikomu zaufać..mężczyzna może reprezentować niebezpieczeństwo a kobietom nie można ufać bo,np uwiodą mojego mężczyznę

-kto mnie okłamywał?

-dziecko autystyczne jest odizolowane przez matkę…matka nie może ufać nikomu więc chroni swoje dziecko,tworząc aspekt bezludnej wyspie,na której dziecko czuje się mimo to bezpiecznie

-kto nadał imię dziecka? Jeśli nie można było się dogadać to już jest nieporozumienie i wywołać autyzm, pomyśl że ta część która nie została nazwana jest niewidoczna..czy dziecko zna swoją historię imienia? Jak moje imię znaczy to jestem obecny, jak nie ma znaczenia to jestem zawieszony.

-perfekcjonizm

-wspomnienie topienia

Jaki problem ma dziecko-nie mówi? Kiepsko śpi? Nie lubi tłoku? Czego matka nie lubi? Sprawdzić podobieństwa..gdy matka coś robi jak bardzo się stara czy chce być perfekcyjna czy jest ciągle nie zadowolona bo mogłaby zrobić coś lepiej

-dziecku trzeba mówić wszystko,nie bać się że mu się przez to pogorszy.

Autyzm- szalona matka która chce znaleźć rozwiązanie, nie ma wsparcia i dziecko to odczuwa. praca nad sobą wtedy pomagasz dziecku.

To praca z obojgiem rodziców, gdyż oboje są pozamykani, mający cel,są po blokowani ze swoimi przekonaniami, sami są jak dzieci.

AUTYZM- konflikt nie mam swojego życia, mam swój sekret dlatego nie mówię,konflikt zlokalizowany na poziomie gardła, krtani lęk, strach żeński,a drugi konflikt związany ze złością, urazą, dotyczy żołądka ektodermalna część, kora mózgowa, wątrobą i trzustka

pracuje się z mamą..autyzm to czarna dziura, osoba która przyciąga wszystko do siebie ale nic nie opuszcza nie oddaje na zewnątrz, to tajemnice i sekrety, bierze wszystko dookoła bo nie ma swojego życia,dziecko które nie zostało uznane przez ojca, wspomnienie topienia, człowiek na bezludnej wyspie, który potrzebuje wsparcia wyspy oparcia przy topieniu, jaka żałoba nie została opłakana aby zamknąć ten rozdział. autyzm to też ucieczka od wielkiego cierpienia które wydarzyło się ok 1-2 lat co się wydarzyło w rodzinie? rozstanie, pogrzeb? niebezpieczeństwo w domu, nie mogę mu zaufać, tajemnica np. zdrada partnera , trzeba wyeliminować tego drugiego który stwarza zagrożenie, jakaś samica lub samiec alfa w otoczeniu,matka ,która chce ochronić dziecko i symbolicznie tworzy mu wyspę bezludną aby je odizolować od świata,

osoba z autyzmem jest zablokowana na poziomie psychicznym,osoba kręci się w kółko na poziomie swojego umysłu, bo wszystko co ma do powiedzenia musi być doskonałe, a nigdy nie będzie doskonałe,dlatego dzieci z autyzmem nic nie mówią. Rodzice mający takie dzieci myślą,że dziecko jest nieobecne a one wszystko rejestruje. Perfekcja w kierunku ojca, taki ojciec musi rozmawiać z dzieckiem, kłaść spać,opowiadać historie mieć kontakt. Oboje rodzice powinni robić coś szalonego,np śpiewać fałszując,mają zrobić coś na gdzie mogą popełnić błędy, wtedy dziecko zacznie się zastanawiać…to mama tak śpiewa, nie śpiewa tak doskonale jak piosenkarka? Niemożliwe..dziecko zacznie wtedy kodować,że życie toczy się dalej nawet jak nie jesteśmy doskonali, doskonałości pochodzi od nawet jak popełniamy błędy to nic się nie wydarza,życie się nie kończy,a to oznacza,że to konflikt rodziców oni mogą się mylić i akceptują siebie.

-Matka:kocham ją ale chciałabym się jej czasami pozbyć,

-nie znoszę kontroli,

Przy autyzmie jesteśmy w aspekcie tajemnicy,wszystko co chcemy zataić może być przyczyną autyzmu. chcę zabić tego drugiego,wyeliminowanie każdej osoby która może być zagrożeniem dla mojego dziecka. Co wydarzyło się gdy matka była młodsza…molestowanie, przemoc, dotyk,dlaczego tak szybko musi wyeliminować tego mężczyznę z życia. A powód jest w przeszłości. Następnie zazdrość o siostrę czy brata ale jeśli nie ma rodzeństwa to matka z pewnością miała..ukryte aborcje,poronienia, to też desperacja i rozpacz matki..cisza związana z molestowaniem, kazirodztwem. Matka w ciąży zostaje dotknięta w brzuch i poczucie nieswojo co mogło obudzić wcześniejsze odczucia matki.

Autyzm -kiedy było szczepione, składnik czy stres,że szczepi się dzieci..żeński strach…igła budzi strach przed penetracją..konflikt rodziców, uraza pomiędzy rodzicami a dziecko zapisuje jako swoje i z jednej strony zapisana uraza dochodzi lęk w postaci igły i tworzy się konstelacja,np. też kobieta,która jest w ciąży i jest w kraju w którym nie zna języka.

Dalej ….rodzice się nie komunikują ze sobą…i albo zaczną ze sobą rozmawiać albo dadzą wyraźny sygnał dla dziecka że to nie jego sprawa.

Dalej..jakiej części ciała oni nie akceptują,spójrz w lustro co to jest? Bo to czego nie lubię chciałbym wyeliminować..a uzdrawianie jest związane z akceptacją i integracją…kogo chcę wyrzucić ze swojego życia lub też w ciąży,np. Kobieta poślubia mężczyznę i nagle on zaczyna pić,palić jest wulgarny..kogo chcesz się pozbyć? Brat,siostra,nauczyciel, sąsiad,wróg?                      Refluks w ciąży-nie mogę powiedzieć co bym chciała,nie mogę się wyrazić.

Pozbywam się problemu za nim się pojawi,np eliminuję mężczyzn ze swojego życia bo stanowią zagrożenie…tez nie mogłam zareagować aby się coś nie wydarzyło.