Chwila dla siebie – Pokój Inspiracji, Wyciszenia

Metoda: udostępnienie pokoju Gdańsk

Czas 1,5 godziny; Koszt – 150 zł/brutto

Czas – 2 godziny; Koszt – 200 zł/brutto

Chwila dla siebie.

Zapraszam Cię w klimatyczne miejsce, pokoju inspiracji.  Jeśli jesteś poszukiwaczem odpowiedzi na pytanie: Kim jestem? Jesteś na ścieżce swojego rozwoju i chcesz więcej, może jesteś przejazdem i szukasz takiego miejsca, gdzie chwila dla siebie jest wypełniona twórczą jakością, to właśnie tutaj. Możesz szukasz inspiracji i natchnienia, to miejsce, które przeniesie Cię w obszar Twoich marzeń, ale w taki sposób, aby zmaterializowały się, jeśli jest to Twoją intencją. Szukasz zmiany to neutralne miejsce otworzy przed Tobą przestrzeń Twojego potencjału. Może nie masz na nic ochoty…to miejsce otuli Cię, abyś mógł/-ła zajrzeć w głąb siebie lub nad zwyczajniej odpocząć. Harmonia i równowaga jest stanem pożądanym i wyjściowym do naszego funkcjonowania w codzienności.  Marzy Ci się totalny relaks, gdzie nic nie musisz i nikomu nie tłumaczysz się ze swojego czasu. Dzisiaj brakuje czasu na wiele spraw, a siebie i swoje potrzeby zostawiamy na sam koniec, często zapominamy o sobie, wpadając w poczucie winy. Przyznaj się teraz jakie masz zaległości ze sobą?

Do dyspozycji masz:

– miejsce mocy, słoneczny pokój, ciszę, książki tematyczne dotyczące rozwoju osobistego, karty do układania odpowiedzi do zapytań np. anielskie, runy, transerfing, karty z sentencjami Ewy Foley, kadzidełka Palo Santo, Biała Szałwia i inne, służące oczyszczaniu aury i ochrony przed negatywnymi wibracjami, zwiększające przepływ dobrej energii, możesz posłuchać medytacji lub muzyki relaksacyjnej strojonej wg. Hz, możesz przytulić się do misia, maskotki jako symbolu miłości do siebie, uścisk motyla, zaparzysz zioła, feetmobility do refleksologii stóp, mogę Ci towarzyszyć na każdym etapie, kwestia ustalenia. Przyjdź, usiądź, a może zechcesz się położyć, zamknąć oczy i wsłuchać się w swój oddech. Tak często o nim zapominamy. Mała medytacja uważności dla duszy, ciała i umysłu. A może chcesz pozbierać myśli, może je uwolnić….może przywołać te potrzebne, to jest właśnie ten moment. To miejsce, gdzie możesz napisać zaległy list metodą Radykalnego Wybaczania. Wejdź w przestrzeń przygody z samym sobą i zobacz gdzie to Cię zaprowadzi, to moment, aby zacząć poznawać siebie, rozmawiać ze sobą…stworzysz dla siebie intencje.

Rezerwacje i Płatności

1. Sesje można zarezerwować przez kalendarz,
wysyłając e-mail na: biuro@przystanekzycie.pl lub dzwoniąc pod numer: 501 787 771.
2. Klient ponosi na własny koszt połączenia on-line lub transportu w przypadku konsultacji stacjonarnej.
3. Sesja on-line odbędzie się wtedy, gdy klient opłaci ją z góry przed sesją przelewem na konto lub blik na telefon: 501 787 771 i prześle potwierdzenie na e-mail: biuro@przystanekzycie.pl. Zaksięgowana kwota będzie podstawą do odbycia sesji w danym i umówionym terminie. W momencie sesji stacjonarnej, klient może opłacić na miejscu przed rozpoczęciem sesji.
4. Klient w przelewie podaje swoje dane i w tytule wpisuje termin, jakiego typu sesję wybrał (online czy stacjonarną) oraz konkretną nazwę sesji lub warsztatu z którego chciałby skorzystać. 5. Sesje online prowadzone są poprzez WhatsApp lub messenger. 6. Rezerwując sesję jednoznacznie akceptujesz regulamin sesji i politykę prywatności.