Now Feedback Line- wsparcie telefoniczne

Cena: 250 zł/brutto

30 minut rozmowy ma uruchomić w Tobie nowy sposób myślenia, świeżą perspektywę jako nowe spojrzenie na sytuację. Wprowadzenie nowych zachowań do aktywowania swojego potencjału w celu zadbania o siebie i swoje emocje. Zobaczenia siebie w tej sytuacji lub momencie życia w którym się znalazłeś.

Sesja dedykowana:

sprawom niezwłocznej uwagi, gdy sprawa wymaga odpowiedzi czy reakcji Teraz, w tym momencie. Czujesz, że ona nie może czekać. W momencie emocjonalnej dysfunkcji, aby zaopiekować się sobą natychmiast, niby błahym sprawom, które potrafią urosnąć do rangi konfliktu. Kiedy jakiś temat spędza Ci sen z oczu i potrzebujesz niezwłocznej odpowiedzi. Kiedy potrzebujesz zmienić na szybko perspektywę, aby nie wybuchnąć i nie rozbujać swoich emocji, kiedy przychodzi pytanie lub refleksja, a Ty chcesz się po prostu podzielić, a w swoim otoczeniu nie jesteś rozumiany, gdy wstydzisz się swoich myśli i nie wiesz czemu tak myślisz….pamiętaj z Tobą wszystko jest OK. Masz sprawę, którą chcesz załatwić od ręki i potrzebujesz feedbacku( informacji zwrotnej, np aby upewnić się co do decyzji), gdy po prostu brak Ci rozmowy….ale na ten stan będę miała dla Ciebie też inną ofertę, kiedy nie chcesz czekać na konsultację, sesję…jesteś niecierpliwy, chcesz wiedzieć teraz, możesz nie oczekiwać niczego, a masz tylko potrzebę bycia wysłuchanym, może potrzebujesz inspiracji, a także lekkie tematy do omówienia, 

Co otrzymasz:

wysłucham Cię, jako obserwator. Odpowiem jeśli zechcesz. Poczujesz ulgę. Stworzysz nową perspektywę na swój temat i zobaczysz w jakim momencie życia jesteś. Uspokoisz swoje emocje, dostaniesz feedback i wskażę Ci potencjalny kierunek działania.

Pamiętaj.

Może się okazać, że skorzystasz jednorazowo z rozmowy i to Ci wystarczy, może zdarzyć się również, że będzie ona wstępem do czegoś ważnego i będziesz potrzebować innej formy pomocy. Pamiętaj także, że w 30 minutach nie zmieścisz wszystkiego, to wsparcie doraźne, gdy potrzebujesz uspokoić swoje emocje teraz, to taki „łyk” świeżej inspiracji. To moment, gdy w czasie 30 minut bierzesz odpowiedzialność za ten czas i swoje życie. To czas, gdzie decydujesz się na to, co wybierasz dla siebie, na czym się koncentrujesz, aby zdecydować się co wybierzesz. Tym jest dorosłość. Czas mamy ograniczony na tej planecie wykorzystaj go jak najlepiej, nie zostawiaj swoich spraw na koniec, gdyż zepchnięte pod dywan i niezaopiekowane, w końcu w najmniej spodziewanym momencie ujawnią się i nie będzie przyjemnie. To co się wydarzy podczas rozmowy jest tym właściwym, takie jakie będzie na ten moment, niczego nie możemy przyśpieszyć, gdyż wszystko jest procesem. Pojawi się, wyrazi i minie, niczego nie zatrzymując.

Rezerwacje i Płatności

1. Sesje można zarezerwować przez kalendarz, komunikator: Whatsapp, Messenger,
wysyłając e-mail na: biuro@przystanekzycie.pl lub SMS-em pod numer: 501 787 771.

2. Klient ponosi na własny koszt połączenia on-line lub transportu w przypadku konsultacji stacjonarnej.

3. Płatność za usługę dokonywana jest z góry, wg. danych w zakładce kontakt. Gwarancją zarezerwowania terminu jest przesłanie potwierdzenia wpłaty na e-mail: biuro@przystanekzycie.pl.

4. Zaksięgowana kwota będzie podstawą do odbycia sesji w umówionym terminie. W przypadku sesji stacjonarnej, klient może opłacić sesję na miejscu przed jej rozpoczęciem.

5. Klient w przelewie podaje swoje dane i w tytule wpisuje termin, jakiego typu sesję wybrał (online czy stacjonarną) oraz konkretną nazwę sesji lub warsztatu z którego chciałby skorzystać.

4. Sesje online prowadzone są na kamerce poprzez komunikatory: WhatsApp lub inne.

5. Rezerwując sesję jednoznacznie akceptujesz regulamin sesji i politykę prywatności.