Porozmawiajmy – wsparcie w plenerze

Miejsce: Sesja, spotkanie dedykowane osobom z okolic Gdańska oraz przyjezdnym, przebywającym w tych rejonach chcących się wesprzeć sesją mentoringową.

Masz sprawę i chcesz się zdystansować, złapać inną perspektywę swojej sytuacji, a może nie masz z kim spędzić czasu, a chcesz ten czas wykorzystać na pogłębieniu swojego rozwoju, jest to dobry wybór.

Czas – 60 min.

Cena – 500 zł/brutto

Czy sesja wsparcia musi kojarzyć się wyłącznie z fotelem?

Możemy spotkać się w dowolnym miejscu. Każdy moment, czas i miejsce jest tym właściwym. Może potrzebą będzie cisza podczas, której pokaże się to co ma się pokazać, ujawni się to co ma się ujawnić, uwolni się to co ma się uwolnić, a ja będę Ci towarzyszyć. Rozmowa ma nośnik wsparcia emocjonalnego. Mamy piękny plener, jakim jest morze. Woda to emocje, a gdy nieumiejętnie się z nimi obchodzisz pojawia się sztorm. Możemy temu zaradzić. Jeżeli jesteś mieszkańcem okolic, a może tu przyjechałeś w odwiedziny i masz przestrzeń, aby pozwolić sobie na chwilę spotkania z samym sobą, to jest to właściwe miejsce, podczas malowniczego wschodu lub zachodu słońca. Idealne miejsce na refleksje i uwolnienia tego co już nie służy. Weź chusteczki i butelkę wody.

Rezerwacje i Płatności

1. Sesje można zarezerwować przez kalendarz, komunikator: Whatsapp, Messenger,
wysyłając e-mail na: biuro@przystanekzycie.pl lub SMS-em pod numer: 501 787 771.

2. Klient ponosi na własny koszt połączenia on-line lub transportu w przypadku konsultacji stacjonarnej.

3. Płatność za usługę dokonywana jest z góry, wg. danych w zakładce kontakt. Gwarancją zarezerwowania terminu jest przesłanie potwierdzenia wpłaty na e-mail: biuro@przystanekzycie.pl.

4. Zaksięgowana kwota będzie podstawą do odbycia sesji w umówionym terminie. W przypadku sesji stacjonarnej, klient może opłacić sesję na miejscu przed jej rozpoczęciem.

5. Klient w przelewie podaje swoje dane i w tytule wpisuje termin, jakiego typu sesję wybrał (online czy stacjonarną) oraz konkretną nazwę sesji lub warsztatu z którego chciałby skorzystać.

4. Sesje online prowadzone są na kamerce poprzez komunikatory: WhatsApp lub inne.

5. Rezerwując sesję jednoznacznie akceptujesz regulamin sesji i politykę prywatności.