Regulamin pokoju

Udostępnienie pokoju jest formą pracy z emocjami, miejsce stwarza warunki chwili dla siebie. Swoistego chwilowego i krótkiego odosobnienia aby “pozbierać myśli” i zaspokoić swoją potrzebę emocjonalną, mającą na celu powrotu do równowagi i harmonii.

Każdy z nas potrzebuje swojego miejsca wyciszenia, gdzie można zaktywizować swój potencjał. Pokój daje takie możliwości poprzez swoją przestrzeń, miejsce, gabaryt.

Wyposażony jest w akcesoria nawiązujący do rozwoju osobistego, tj. biblioteka książek, intuicyjne i wspomagające rozwiązania naszych dylematów lub podnoszących nasze samopoczucie karty, kadzidełka oczyszczające, maskotki do przytuleń i wystepujące pod motywem metafor obiekty, którym możemy się zwierzyć.

Meble, min. łóżko miejsce przeznaczone do leżenia bądź siedzenia, wg potrzeby.

Klient dobiera wg. swojej potrzeby akcesoria, którymi będzie się wspierał, jest to część wyposażenia pokoju i jeśli zajdzie potrzeba klient może z nich skorzystać.

Osoba nie może wynieść czy przywłaszczyć rzeczy, które są na wyposażeniu pokoju a są udostępniane osobie. Może je wypożyczyć, np. ksiażkę, wymaga to oddzielnych ustaleń i depozytu.

Osoba ma pozostawić po sobie pokój taki jaki zastała, jeśli rzeczy zostaną w jakiś sposób uszkodzone osoba poniesie koszt wartości tych rzeczy.

Osoba przychodzi wg zamówienia i o określonym czasie i przebywa przez określony czas, zawarty w opisie a nastepnie opuszcza miejsce.

Osoba musi się wylegitymować i potwierdzić swoje dane z zamówienia.

Osoba wykorzystuje miejsce wg wskazań i ustaleń, zachowując się etycznie, nie może być pod wpływem środków i innych substancji sugerującym ograniczenie świadomości.

Osoba nie może palić podczas pobytu ani zażywać niedozwolonych środków odurzających.

Osoba nie może podnajmować pokoju osobom trzecim ani przyprowadzać inne osoby towarzyszące. Taka zmiana wymaga oddzielnych ustaleń.

Osoba przez ustalony czas aktywizuje siebie do poprawy swojego nastroju, pogłębia wiedzę, poznaje siebie, szuka rozwiązania lub chce pobyć w samotności, jest na ścieżce swojego rozwoju i korzysta z tego miejsca na te cele.

Osoba może przebywać wyłącznie w tej przestrzeni oraz może skorzystać z WC.

Osoba może korzystać z obiektu wielokrotnie po umówieniu się na kolejne spotkanie wg dostępnego terminu, nie może przychodzić poza usługą i korzystać z obiektu.

Przez cały czas w innych pomieszczeniach jest osoba nadzorująca, klient nigdy nie zostaje sam, przebywa sam jedynie w pokoju, chyba że zażyczy wsparcia jako usługa dodatkowa, wymaga to oddzielnych ustaleń.

Jeśli potrzebujesz takiego miejsca na dłuższy czas proszę o kontakt w celu ustalenia warunków.

Jeśli pojawią się dodatkowe pytania poprzez dostępne formy kontaktu przed wykupieniem usługi proszę o kontakt.