Sesja totalna biologia

RECALL HEALING/TOTALNA BIOLOGIA

czas sesji: 90 minut

ilość sesji: min. 3 w odstępach dwutygodniowych

metoda: Uzdrawianie przez świadomość.

Im bardziej jesteś świadomy tym mniej strachu w Tobie…integrując swoje centrum stajesz się wolny. A to co świadome przestaje być Twoim programem, który do teraz determinuje Twoje życie.

Ja nie wiem jak Cię uzdrowić, ja pytam się dlaczego chorujesz? Rezultat nie zależy od nas.

Moja przygoda z Recall Healing była kolejnym etapem na mojej ścieżce transformacji. Nawet nie myślałam jak bardzo zmieni ona moje życie,gdyż moja ciekawość nie brała pod uwagę,że kiedyś stanie się moim narzędziem do pracy .

Gdy jesteś gotowy,kiedy dajesz zgodę aby wiedzieć i odczuć więcej, kiedy oddajesz się cały Wyższym Siłom w pełnym zaufaniu otwierasz tym samym drzwi do swojego potencjału, poznajesz swoje JA,UZDRAWIASZ znajdując odpowiedź na odwieczne pytanie: KIM JESTEM?

Byłam gotowa..moja gotowość wybrzmiewa do dziś…ale wracając do tematu.

Pierwszy raz o Totalnej Biologii usłyszałam od swojej znajomej,usłyszałam coś tajemniczego, za pomocą paru pytań była w stanie coś o mnie powiedzieć, więcej usłyszałam też coś o swoim rodzie. Pomyślałam,co to za tajemna wiedza? Poruszyła mnie ta rozmowa.

Później znając już nazwę i trochę czym jest ta metoda, znalazłam się na konsultacji z powodu bólów kręgosłupa, dziś śmieję się,że za bardzo nie pamiętam jak przeprowadzona była sesja ale oczywiście znów, byłam poruszona,że ktoś…mnie po prostu wysłuchał,nawet diagnoza nie była już taka ważna,poczułam ulgę i uwolnienie. Z racji,że jesteśmy w procesie zwanym Życie i na swój sposób jesteśmy połączeni z innymi ludźmi,to na poziomie energii już zachodzą zmiany. Ból kręgosłupa ustąpił…ból…emocjonalny,wow.

Kolejną historią była choroba mojej córki…zapalenia płuc,które różnie były diagnozowane i często się powtarzały. To był przełomowy moment,kiedy postanowiłam zgłębić tajniki Totalnej Biologii. Zaznaczę tutaj,że do 10 roku życia, każdy dyskomfort dziecka pokazuje emocjonalny stan matki i to z nią się pracuje nie z dzieckiem, tu można byłby przytoczyć stwierdzenie,że:

Jesteś sumą historii swoich przodków, nierozwiązanymi sprawami,które zamieniły się w tajemnice a ty jesteś tym koniem trojańskim aby potrząsnąć swoim rodem…jesteś rozwiązaniem ich konfliktów..

Wtedy zrozumiałam,że nie chcę aby moje dzieci musiały nieść niewspierające historie swoich przodków a przede wszystkim moje, że są wolne i stanowiące o sobie, z własną energetyką i kreującą swoją przyszłość jaką chcą a nie jaką narzucił im ród. Koniec. Biorę tę misję na siebie.

Więc jak to zrobić aby się uwolnić od tych programów(chorób,dylematów,przekonań,itp) i żyć własnym życiem?

Trafiłam na szkołę Recall Healing do samego twórcy metody Gilberta Renaud, którą ukończyłam i oficjalnie posługuję się terminem Recall Healing.

Recall Healing jest metodą, która opisuje człowieka z punktu biologicznego. Z tej perspektywy choroba ma swoje uzasadnienie, zatrzymuje nas aby opowiedzieć pewną historię,często dramatyczną,która miała wpływ na koleje losów w kolejnych pokoleniach a tym samym na Ciebie,przy sprzyjających okolicznościach,podobnych lub zbliżonych gdy pojawiła się po raz pierwszy dana sytuacja,ujawnia się abyśmy mogli uświadomić sobie co się wtedy wydarzyło, dlaczego się wydarzyło i jakie skutki miało,odczuć to na poziomie komórkowym i nadać nowe znaczenie aby uwolnić się od odtwarzania schematów, które nie należały do nas a za które my płacimy cenę naszej jakości życia, tylko dlatego,że mózg biologiczny traktuje to jako ochronę naszego życia za cenę naszego komfortu. Choroba to program pozwalający nam przetrwać.

Jak wygląda praca?

Klient wypełnia kwestionariusz osobiście lub w asyście facylitatora (prowadzącego) Są to dane, które wywarły wpływ na nasze życie, kluczowe momenty, ważne dla nas wydarzenia uwzględniając podstawowe dane i historię okoliczności poczęcia. Zawarty jest też temat sesji, z czym klient chce pracować. Dobrze jest jak klient zna jak najwięcej faktów ale nie jest to czynnikiem warunkującym szybką pracę, Recall Healing to w dużej mierze praca na faktach, poruszamy też kwestie drzewa rodowego. Poprzez ten formularz wchodzę do Twojego świata, tym samym tworząc pole obserwacji.

Rola prowadzącego to zadawanie pytań. Nie musisz rozumieć na początku,ważne jest,że poczujesz ulgę dzięki,której zbudujesz most do swojej przyszłości.

Kiedy się poznajemy jest to dla nas stresujące i niekomfortowe jednak nie ma innej drogi jak przeczołganie się przez swoją piwnicę tajemnic. Aby osiągnąć zadawalające rezultaty musisz być odważny aby zmierzyć się z historią, która Cię zbudowała.

Pracując z własną historią jesteśmy niczym detektyw,szukający pierwotnych zdarzeń,które zakodowały chorobę którą cyklicznie odtwarzamy . Za pomocą linii czasu, cyklu autonomii,okres plan/cel,drzewa rodowego możemy prześledzić ten przebieg faktów i umiejscowić je w czasie.

To co nazwane to uwolnione.

Prowadzący wspiera klienta różnymi technikami ,zalecającymi przez Recall Healing głębiej, aby głębiej wejść w proces a następnie uwolnić napięcie,może też zadać prace domową.

Uwaga: Sesja jest kontraktem pomiędzy Tobą a konsultantem o zachowaniu poufności i swobody wyrażania się. Im bardziej będziesz otwarty na to co się pojawi tym lepsze rezultaty się pojawią.

Jak wybrać konsultanta?

Najlepsze jest odczucie..nie ma lepszych czy gorszych facylitatorów, są właściwi na dany moment. Pamiętaj,że masz ograniczoną świadomość, gdybyś chciał od razu wiedzieć, być zdrowym, po pierwsze by Cię tu nie było po drugie to tak jakbyś odkręcił kurek z wodą na maxa..zostałbyś zalany lub jeśli zapchane są rury woda nie poleci. Praca nad sobą to proces na poziomie ciała, DNA,neurologii,duszy… to uważność aby dostrzec zmiany, wymaga CZASU.

Jesteś gotowy na podróż w czasie? Ja się odważyłam…