Sesja z Użyciem kart EQdo

Miejsce: Stacjonarnie/ Online

Czas: 60 min.

Metoda: Sesja z użyciem kart Eqdo

Cena – 450 zł/brutto

Kiedy metoda jest skuteczna?

Pracujemy w tej sesji nad każdym tematem, który zaprząta Ci głowę. Karty są doskonałym elementem uzupełniającym proces w szybkim czasie. Już po pierwszej sesji wyjdziesz z nowymi wnioskami i pierwszą zmianą. Idealna sesja dla rodziców, dzieci, nastolatków, gdzie komunikacja jest ograniczona niezrozumieniem drugiej strony.

 Narzędzie za pomocą którego sesja nabierze znaczenia emocjonalnego.

W zwykłej rozmowie, gdzie umysł opiera się w nazwaniu emocji. Potrzeba dużo czasu, aby poczuć się bezpiecznie, aby otworzyć swoje drzwi do podświadomości, do tych trudnych przeżyć i wydarzeń z nimi związanych. Tu za pomocą min. kart metafory/ obrazu otwiera się w zaufaniu, uaktywnia się podczas opowiadania historii, która naprowadza na rozwiązanie. W łagodny sposób Twoje emocje zostaną poruszone, aby mogły subtelnie przenikać do uświadomienia sobie swojego położenia, aby ostatecznie uwolnić się od przeszłości lub nierozwiązanych sytuacji. Klarownie pokażą Ci nowe rozwiązania, które nauczą Cię zarządzania emocjami, pokażą Ci dlaczego różnie reagujesz na sytuacje i jak to zmienić, rozwiążesz zaszłe konflikty, aby doświadczyć spokoju, poczucia wdzięczności. Dzięki pracy z kartami zyskasz poczucie wartości. Nauczysz się wyznaczania granic. Pozytywnie zaczniesz patrzeć na świat i swoje relacje. Uwolnisz się od swoich „demonów”, które wprowadzały Cię w stagnacje i niechęć do życia. Spojrzysz świeżym okiem na relacje z bliskimi. Nauczysz się rozpoznawać ich stany emocjonalne, aby właściwie móc się komunikować. Odzyskasz radość życia i zrealizujesz swoje własne potrzeby. Układając Eqdo… układasz Życie.

Rezerwacje i Płatności

1. Sesje można zarezerwować przez kalendarz, komunikator: Whatsapp, Messenger,
wysyłając e-mail na: biuro@przystanekzycie.pl lub SMS-em pod numer: 501 787 771.

2. Klient ponosi na własny koszt połączenia on-line lub transportu w przypadku konsultacji stacjonarnej.

3. Płatność za usługę dokonywana jest z góry, wg. danych w zakładce kontakt. Gwarancją zarezerwowania terminu jest przesłanie potwierdzenia wpłaty na e-mail: biuro@przystanekzycie.pl.

4. Zaksięgowana kwota będzie podstawą do odbycia sesji w umówionym terminie. W przypadku sesji stacjonarnej, klient może opłacić sesję na miejscu przed jej rozpoczęciem.

5. Klient w przelewie podaje swoje dane i w tytule wpisuje termin, jakiego typu sesję wybrał (online czy stacjonarną) oraz konkretną nazwę sesji lub warsztatu z którego chciałby skorzystać.

4. Sesje online prowadzone są na kamerce poprzez komunikatory: WhatsApp lub inne.

5. Rezerwując sesję jednoznacznie akceptujesz regulamin sesji i politykę prywatności.