Strona główna

Zapraszam Cię na sesje wspierająco-rozwojowe, które przyczynią się do poprawy jakości Twojego życia.

*wewnętrzny spokój, * zadowolenie, *przypływ energii, *zrozumienie, *przywrócenie do stanu funkcjonowania, *uwolnienie od niewspierających myśli, programów, schematów, *komfort życia i realizowanie siebie a nie cudzych planów, *nauczenie się życia po trudnych przejściach i traumatycznych sytuacjach, takich jak: aborcja, gwałt, molestowanie, przemoc fizyczna,

KIEDY: Nie czekaj aż stracisz grunt pod nogami, zadbaj o siebie już DZIŚ, kiedy coś Cię wewnętrznie porusza, że zgrzyta a Ty czujesz niepokój i nie możesz wrócić do trybu codzienności. Masz już długotrwałe problemy w jakiejś dziedzinie życia; odnosisz wrażenie, że popełniasz wciąż te same błędy; Twoje relacje Cię nie satysfakcjonują; masz poczucie osamotnienia, wypalenia, obciążenia czy niezrozumienia; czujesz, że Twój rozwój osobisty jest zablokowany. Gdy szukasz rozumienia: co się ze mną dzieje, gdzie jestem i dlaczego, co ma sens, wszystko szło dobrze i nagle……nieprzewidziane sytuacje, które wywróciły mój świat, nie cieszy mnie mój sukces….nie dogaduję się z innymi, czujesz niezidentyfikowaną Pustkę,czujesz się jak gówno.

CO ZYSKASZ: Odpowiedzi na pytania. Utrzymanie spokoju niezależnie od sytuacji zewnętrznych. Racjonalność podejmowanych decyzji. Odwagę w budowaniu swojej przyszłości. Radzenie w codzienności i umiejętność zamieniania niepowodzeń życiowych na cele,które chcesz osiągnąć. Adekwatne reagowanie na przeciwności życiowe, które są elementem życia i zmiany. Poczucie winy zamienisz na pewność siebie, nauczysz się brać odpowiedzialność w swoje ręce. Zaprzestaniesz ukrywania siebie i zbudujesz swoje mocne strony i zasoby. Zamienisz wypalenie zawodowe w nową ścieżkę rozwoju. Będziesz kochać, będziesz widoczny i kochany w związku i z samym sobą. Nauczysz się funkcjonować i iść do przodu, chociaż nie zawsze będziesz mieć wsparcie. Zaczniesz realizować swoje cele bez zgody innych ludzi. Znajdziesz swoje miejsce na ziemi.