Totalna Biologia/Recall Healing Rodzic- Dziecko

Miejsce: online/stacjonarnie

Czas – 60 min.

Koszt – 350 zł/brutto

Metoda: Uzdrawianie chorób przez świadomość. W tej sesji pracujemy w relacji Ja rodzic i dziecko.

Cena – 500 zł/brutto

Wg Totalnej Biologii choroba dziecka to stan emocjonalny mamy.

W wielu nurtach głównym bohaterem jest mama, dlaczego ? Bo nas urodziła i jest pierwszą osobą kontaktu i naszego stanu emocjonalnego. Do 10 roku życia, dziecko poprzez chorobę pokazuje nijako: mamo, coś się z Tobą dzieje, martwię się, zabiorę Twój smutek, aby Tobie było lżej. W dziecku zapisane są wszystkie tajemnice rodowe, a jego życie będzie zdeterminowane przez okres plan/ cel, czyli rok przed zajściem w ciążę/ ciąża/ pierwszy rok życia, te chwile zostały zapisane jako kierunek i poczucie bezpieczeństwa, jako norma i wytyczna do późniejszego funkcjonowania, taka matryca życia. Do 10 roku życia dziecko obserwuje mamę, nie to co mówi, a to co robi jako własne doświadczenie, bo mama to „cały świat”, nie ma mamy, nie ma mnie. Dziecko z miłości i strachu potrafi umrzeć dla mamy, aby ona mogła żyć szczęśliwa. To bardzo mocne stwierdzenie, ale ożywia i sprowadza na ziemię, na zasadzie: czas popracować nad sobą. Kolejne pokolenia niosą to czego poprzednikom nie udało się zrobić, tj. zmienić postępowania i myślenia w jakimś temacie. Stąd się biorą min. Choroby genetyczne, immunologiczne, wady, jest to naturalny sposób myślenia mózgu gadziego abyśmy przeżyli w tak trudnych i niebezpiecznych warunkach. Tylko on nie rozpoznaje jednego, że czasy się zmieniły i to co było kiedyś zagrożeniem, dziś wygląda inaczej lub też nie ma racji bytu. Mózg pamięta i stara się nas chronić za cenę naszego dyskomfortu. Dla maluszków, ale i tych większych robi się tzw. szeptanki to będzie praca domowa, ale o tym już na sesji, jak w prawidłowy sposób przy własnej pracy móc reagować na bieżąco, aby nie aktywować kolejnych konfliktów. Zdrowe dziecko to stabilny stan emocjonalny mamy. W tym przypadku pracujemy ze sobą, aby zmiany zaszły u dziecka. Gdy zdejmiemy ciężar i to co nie jego z naszej pociechy, zmienimy okulary i zobaczymy je w innym świetle ono odzyska spokój i harmonię, jako indywidualna istota, aby móc się rozwijać i przeżyć życie na własnych kontraktach.

Jak wygląda praca?

Tak jak w przypadku dorosłego miej przygotowane lub też wyjdą podczas spotkania kluczowe historie Twoje i dziecka. Będziemy się po nich poruszać, aby znaleźć ten właściwy moment aktywacji. To bardzo subtelne emocje więc każdy moment w Twoim odczuciu zapisz, gdyż nie ma złych i lepszych momentów są te, które wg mózgu miały znaczenie. Każda praca nawet ta niewielka, tzw. mały, pierwszy krok już przyniesie zmianę. Klient wypełnia kwestionariusz osobiście lub w asyście facylitatora (prowadzącego). Są to dane, które wywarły wpływ na nasze życie, kluczowe momenty, ważne dla nas wydarzenia uwzględniając podstawowe dane i historię okoliczności poczęcia. Zawarty jest też temat sesji z czym klient chce pracować. Dobrze jest jak klient zna jak najwięcej faktów, ale nie jest to czynnikiem warunkującym szybką pracę. Recall Healing to w dużej mierze praca na faktach, poruszamy też kwestie drzewa rodowego. Poprzez ten formularz wchodzę do Twojego świata, tym samym tworząc pole obserwacji. Prowadzący wspiera klienta różnymi technikami, zalecającymi przez Recall Healing głębiej, aby głębiej wejść w proces, a następnie uwolnić napięcie, może też zadać prace domową. Rola prowadzącego to też zadawanie pytań. Nie musisz rozumieć na początku, ważne jest, że poczujesz ulgę dzięki, której zbudujesz most do swojej przyszłości. Uwaga: Sesja jest kontraktem pomiędzy Tobą, a konsultantem o zachowaniu poufności i swobody wyrażania się. Im bardziej będziesz otwarty na to, co się pojawi tym lepsze będą rezultaty.

Recall Healing

Jest metodą, która opisuje człowieka z punktu biologicznego. Pierwotne instynkty mózgu gadziego determinują życie człowieka. Z tej perspektywy choroba ma swoje uzasadnienie, zatrzymuje nas, aby opowiedzieć pewną historię, często dramatyczną, która miała wpływ na losy kolejnych pokoleń, a tym samym na Ciebie. Gdy pojawia się choroba lub pewien stan emocjonalny nazywamy to fazą konfliktu. Po symptomach możemy określić czy jest to faza aktywna czy rozwiązanie konfliktu. Dlaczego chorujemy? Żeby przetrwać. Jest to informacja, że w otoczeniu osoby jest coś zagrażającego jego życiu. Mózg chroni nas nie patrząc na konsekwencje tej ochrony, za cenę naszego komfortu, wyłącza naszą psyche i konflikt zapisuje w ciele, jeśli na ten moment nie ma rozwiązania problemu. W kolejnym etapie, gdy sytuacja się powtarza traktuje ją jako potencjalne zagrożenie i uaktywnia zapisy z ciała, tworząc to, co nazywamy chorobą. Często to nie są nasze odczucia, ale mózg zapisał to jako swoje, historie z dzieciństwa lub trudne sytuacje bieżące mają wpływ na nasze funkcjonowanie dzisiaj. Praca polega na powrocie do zeszłych wydarzeń, aby uzdrowić trudne momenty i zdeaktywować program, który już nie służy a wciąż jest aktualny. Przypominamy, uwalniamy i nadajemy nowe znaczenie. Proces odbywa się na głębokim poziomie komórkowym, tylko odczucie na tym poziomie daje rezultaty. Metoda ta jest kluczowa w procesie poznawania siebie w porządkowaniu swojego życia, pracy nad sobą czy w obrębie rodu, dostarcza informacji jak zapobiegać chorobom i jak reagować na nie, gdy już w tej chorobie jesteśmy. Ma za zadanie uwolnienia się od przeszłych wydarzeń, aby w pełni potencjału realizować swoje życie takie jakie sobie wymarzyliśmy.

Rezerwacje i Płatności

1. Sesje można zarezerwować przez kalendarz, komunikator: Whatsapp, Messenger,
wysyłając e-mail na: biuro@przystanekzycie.pl lub SMS-em pod numer: 501 787 771.

2. Klient ponosi na własny koszt połączenia on-line lub transportu w przypadku konsultacji stacjonarnej.

3. Płatność za usługę dokonywana jest z góry, wg. danych w zakładce kontakt. Gwarancją zarezerwowania terminu jest przesłanie potwierdzenia wpłaty na e-mail: biuro@przystanekzycie.pl.

4. Zaksięgowana kwota będzie podstawą do odbycia sesji w umówionym terminie. W przypadku sesji stacjonarnej, klient może opłacić sesję na miejscu przed jej rozpoczęciem.

5. Klient w przelewie podaje swoje dane i w tytule wpisuje termin, jakiego typu sesję wybrał (online czy stacjonarną) oraz konkretną nazwę sesji lub warsztatu z którego chciałby skorzystać.

4. Sesje online prowadzone są na kamerce poprzez komunikatory: WhatsApp lub inne.

5. Rezerwując sesję jednoznacznie akceptujesz regulamin sesji i politykę prywatności.