Uwolnij swoje sekrety i oczyść Duszę

Miejsce: online/stacjonarnie

Czas – 60 min.

Napiszę z Tobą list do siebie, dla siebie, do życia, do przyszłości, dla ulgi, dla spokoju, dla uwolnienia, dla sumienia, historię swojego życia, z wnętrza siebie, jako spowiedź, przemyślenie, spuściznę.

Cena – 500 zł/brutto

Pisanie jest formą procesu uwalniania, odpuszczania i wybaczania.

Sama prowadzę dziennik wydarzeń i emocji, widząc powtarzalność wydarzeń, dokładnie danego dnia przydarza się coś, co powtórzy się dokładnie w tym samym czasie, przypominając dany stan emocjonalny. Dopóki nie zmierzymy się z tym stanem, mózg będzie automatycznie go uaktywniał, widząc w nim zagrożenie życia i będzie robił wszystko, aby temu zapobiec. Każda tajemnica ma swoje odwzorowanie w przyszłości. To, że jej nie wypowiadamy, nie znaczy, że jej nie ma. Jest i czeka na uwolnienie, jeśli tak się nie stanie, kolejne pokolenie będzie płaciło cenę za jego utrzymanie.
Spiszę z Tobą Twoją historię, Twoje wszystkie lęki, obawy, tajemnice, przemyślenia nawet te najbardziej irracjonalne (te są najlepsze), poświęcę Ci tyle czasu abyś mógł odczuć ulgę. Napiszę z Tobą list do siebie, dla bliskich. Będziemy się wzruszać, płakać a może i się śmiać…a przede wszystkim oddychać prawdą, aby odkryć swoją całą, kompletną naturę. Jako facylitator Totalnej Biologii, pracy ze świadomością wiem, jakie konsekwencje niosą tajemnice, te osobiste i te rodowe.

Wiem jak ważne jest uwalnianie tajemnic, dlatego przyszło mi z serca, aby skierować się do wszystkich, którzy mają sekrety o różnym natężeniu mocy.

Szczególnie ku ludziom starszym choć zjawisko tajemnic i niemożność wypowiedzenia się z powodu strachu przed niezrozumieniem czy oceną jest olbrzymie. Ludziom starszym, gdyż mają swój dobytek przeżyć i takich przeżyć o których ciężko mówić, a pod postacią tajemnicy czy wyparcia wydarzeń tworzą taki ciężar, który zabiera często radość z życia obecnego. Są jak kule u nogi czy przysłowiowa zadra. Wydaje Ci się, że łatwiej będzie zabrać tajemnicę do grobu. Ciebie nie będzie i tajemnicy też. Nic mylnego. Ciebie nie będzie, a tajemnica rozgości się w kolejnych pokoleniach jako czynnik warunkujący przeżycie Twoich dzieci, wnuków, itd. Jesteśmy najlepszym rozwiązaniem biologicznym swoich rodziców, tam, gdzie oni sobie nie poradzili my będziemy konsekwentnie realizowali ich plan. Co deaktywuje taki program rodowy? Uświadomienie na poziomie komórkowym, że to nie jest moja historia. Poprzez wypowiedzenie tego, co było dla mnie trudne następuje uwolnienie. Zresztą, w cokolwiek wierzysz czy nie, ostatecznie powinniśmy za życia pozałatwiać wszystkie swoje sprawy i pozostawić po sobie czysta przestrzeń, dla samego siebie. Taka jest higiena duszy. 2. Odnośnie młodych ludzi, trudno się Wam komunikować z powodu różnic pokoleniowych, społecznościowych, często czujecie się niezrozumiani, a przez to przychodzi myślenie, że z Wami coś jest nie tak. To błędne myślenie, jesteście bardziej świadomi niż Wasze poprzednie pokolenia. Ciebie też wysłucham.

Pisanie uwalnia, mówienie uwalnia

zatopisz się w swojej, własnej historii i nie ważne, ile masz lat, każdy moment jest właściwy. To nie tylko wyrzucanie niechcianego, to podróż po swojej istocie od początku Twoich narodzin, ale też o wiele, wiele dalej sięga Twoja historia, to podróż w czasoprzestrzeni. Być może nie umiesz wyrażać się na co dzień, nauczę, jak się komunikować. To może być tylko parę słów, z głębi Ciebie, prawdziwe słowa będą jak symfonia. Nie martw się, że nie pamiętasz, że nie wiesz, czy dasz radę, że może nie umiesz, po to jestem, aby Ci POMÓC. Nawet jeśli miałaby, pozostać nadal czystą kartą, to uwierz, że będzie zapisana Twoimi emocjami. Będę tyle czasu, ile będziesz potrzebować. Zapoznamy się … to proces.
Jeśli masz kogoś z kim trudno Ci się rozmawia, zaproś mnie, znajdziemy rozwiązanie. Pokażę Ci jak prowadzić emocjonalny dziennik, poznasz siebie i na nowo rozgościsz się w swoim życiu, z nową jakością i na swoich zasadach. Staniesz się odpowiedzialny za swoje życie, a wszystko to w poczuciu wolności. Zapraszam.

Rezerwacje i Płatności

1. Sesje można zarezerwować przez kalendarz, komunikator: Whatsapp, Messenger,
wysyłając e-mail na: biuro@przystanekzycie.pl lub SMS-em pod numer: 501 787 771.

2. Klient ponosi na własny koszt połączenia on-line lub transportu w przypadku konsultacji stacjonarnej.

3. Płatność za usługę dokonywana jest z góry, wg. danych w zakładce kontakt. Gwarancją zarezerwowania terminu jest przesłanie potwierdzenia wpłaty na e-mail: biuro@przystanekzycie.pl.

4. Zaksięgowana kwota będzie podstawą do odbycia sesji w umówionym terminie. W przypadku sesji stacjonarnej, klient może opłacić sesję na miejscu przed jej rozpoczęciem.

5. Klient w przelewie podaje swoje dane i w tytule wpisuje termin, jakiego typu sesję wybrał (online czy stacjonarną) oraz konkretną nazwę sesji lub warsztatu z którego chciałby skorzystać.

4. Sesje online prowadzone są na kamerce poprzez komunikatory: WhatsApp lub inne.

5. Rezerwując sesję jednoznacznie akceptujesz regulamin sesji i politykę prywatności.