Warsztaty pracy z emocjami EQdo+karty

Miejsce: stacjonarnie Gdańsk (godz.10-18)

Koszt – 900 zł/brutto

Otrzymasz numerowany certyfikat ukończenia warsztatu.

Jednodniowe szkolenie rozwijania Inteligencji Emocjonalnej, tj. dojrzałości emocjonalnej, która kładzie nacisk na posiadanie umiejętności zarządzania własnymi emocjami a także na zdolności rozpoznawania ich u innych ludzi. Dla kogo dedykowane: pedagogów, nauczycieli, kadry zarządzającej, coachów, terapeutów, rodziców, indywidualnie dla tych, którzy odkrywają się w rozwoju osobistym oraz tych, którzy pracują z ludźmi.

Warsztaty pracy z emocjami  EQdo + KARTY

Jednodniowe szkolenie rozwijania Inteligencji Emocjonalnej, tj. dojrzałości emocjonalnej, która kładzie nacisk na posiadanie umiejętności zarządzania własnymi emocjami a także na zdolności rozpoznawania ich u innych ludzi. Dla kogo dedykowane: pedagogów, nauczycieli, kadry zarządzającej, coachów, terapeutów, rodziców, indywidualnie dla tych, którzy odkrywają się w rozwoju osobistym oraz tych, którzy pracują z ludźmi. Okazuje się, że sam intelekt nie stanowi o sukcesie, ważna jest też umiejętność odczytywania i kierowania emocjami Dlaczego? Ludzie o rozwiniętej świadomości emocjonalnej, podejmują decyzje kierując się sercem i jednocześnie biorą pod uwagę logiczne argumenty.

Co zyskasz dzięki temu warsztatowi:

Już podczas warsztatów poczujesz jak szybko, praca z kartami daje wyniki oraz celność w rozpoznaniu tematu. Odczujesz na sobie jak wygląda transformacja problemu za pomocą tematycznie ułożonych scenariuszy. Zobaczysz moment zmiany świadomości gdy odkryje się w kartach nowa perspektywa. Wyjdziesz i zabierzesz ze sobą Źródło Mocy obraz wzmacniający potrzebę czucia więcej. Sceptyczność zamienisz na ciekawość a ją na wdzięczność za możliwość poznania tej metody pracy. Zobaczysz, w którym miejscu emocjonalnym się znajdujesz obecnie. Uaktywnisz swoją Prawdę i szczerość wobec siebie. Zyskasz spokój w głęboką akceptację dla wyrażania siebie i innych. Zwiększysz lub poznasz od podstaw wiedzę na temat mechanizmów powstawania emocji. Poznasz metodę wykorzystywania metafor, które ułatwiają identyfikacje z naszą sytuacją. Zaplanujesz przyszłość, rozwiejesz swoje wątpliwości w codziennych tematach. Zbudujesz swoją odpowiedzialność i nie będziesz miał obaw przed konsekwencjami swoich wyborów.Uwzględnisz rolę potrzeb w pracy ze sobą oraz Twoimi klientami, gdzie trudność polegała na nieznajomości swoich potrzeb. Na swoje potrzeby wykreujesz swoje autorskie scenariusze. Nauczysz się oddzielać procesy myślowe od tworzonych przez nie emocji.

Pracując z kartami wchodzisz w świat swoich emocji, przekonań, nawyków, zachowań, poruszasz odwagę aby się zmierzyć z tym co jeszcze nieuświadomione, poruszasz swoje neurony aby zaiskrzyły nową percepcją w uzyskaniu efektu „AHA” a wszystko to dla nowych rozwiązań, większego spokoju, większego poczucia sprawczości, ugruntowania się w tu i teraz aby móc zarządzać emocjami dla swojego komfortu życia, co przełoży się na Twoje funkcjonowanie na zewnątrz. Układaj karty… układaj życie.

Rezerwacje i Płatności

1. Sesje można zarezerwować wysyłając e-mail na: biuro@przystanekzycie.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu: kom. 501 787 771.
2. Klient ponosi na własny koszt połączenia on-line lub transportu w przypadku konsultacji stacjonarnej.
3. Sesja on-line odbędzie się wtedy, gdy klient opłaci ją z góry przed sesją przelewem na konto lub blik na telefon: 501 787 771 i prześle potwierdzenie na e-mail: biuro@przystanekzycie.pl
Zaksięgowana kwota będzie podstawą do odbycia sesji w danym i umówionym terminie. W momencie sesji stacjonarnej, klient może opłacić na miejscu przed rozpoczęciem sesji.
4. Klient w przelewie podaje swoje dane i w tytule wpisuje termin, jakiego typu sesję wybrał (online czy stacjonarną) oraz konkretną nazwę sesji lub warsztatu z którego chciałby skorzystać. 5. Sesje online prowadzone są poprzez WhatsApp lub messenger. 6. Rezerwując sesję jednoznacznie akceptujesz regulamin sesji i politykę prywatności.