Weekend transformacji duszy i umysłu

Metoda: transformacja obecności.

Koszt – 1500 zł/brutto

Transformacja duszy i umysłu.

Pracujesz z dowolnym tematem/tematami na płaszczyźnie związków, zdrowia, biznesu, komunikacji czy znalezienia sensu siebie. Aby iść i świadomie dokonywać wyborów, poznać zasady funkcjonowania otoczenia i naszego widzenia umysłu. Aby stać się kreatorem własnego życia i odnaleźć zadowolenie w tym co się robi. Aby stać się prawowitym właścicielem siebie a nie oczekiwaniami innych ludzi. Aby nie żałować i stać się odważnym. Aby odetchnąć i poczuć ulgę. Aby nie przygniatało Cię poczucie winy.Abyś zobaczył, że nie jesteś nikomu nic winny. Abyś zrozumiał, że najważniejszą osobą jesteś TY sam a do tej pory najbardziej zapomnianą. Abyś nauczył się jak można żyć bez traum a tym samym wzmocnić swoje zasoby.

Wyjdziesz z trzema jakościami:

staniesz się dorosłą osobą, odważną i odpowiedzialną z takimi cechami zbudujesz solidny fundament siebie, we współistnieniu z otoczeniem, na zgodnych prawach natury. Co myślisz o spotkaniu z samym sobą? Odrobinę czasu na własne przemyślenia i odpowiedzi na nurtujące pytania. A może czas na podjęcie decyzji? Czas nowego kierunku? Czas zatrzymania się i spojrzenia dokąd podążam? Czas na podsumowanie i refleksję nad sobą, kim jestem lub kim się stałem? Może czas na dystans i zmianę otoczenia, aby zajrzeć tam gdzie nie miało się odwagi lub nie było czasu…na to samo wychodzi. To czas na lekkość życia, czas na ugruntowanie się w sobie, czas ma własną akceptację siebie. Czas na danie sobie szansy aby wyjść po swoje czymkolwiek to jest, jest dla Ciebie i czeka cierpliwie….aż się zatrzymasz i spojrzysz w głąb siebie….aby odnaleźć właściwą odpowiedź. Zapraszam Cię do swojej przestrzeni, pokoju przemian nad morzem, w otoczeniu fal morza, gdzie woda obmywa, neutralizuje emocje i zmienia informację. Zapraszam Cię na weekend widzenia w Prawdzie. Będę twoim obserwatorem, mentorem, coachem i transformatorem Twoich zmian w postrzeganiu rzeczywistości.

Odkryjemy co naprawdę jest w Tobie ukryte.

Co chce się już uwolnić a co oswoić i ujrzeć światło dzienne. Wykonamy pracę narzędziami takimi jak: karty EQdo do pracy z emocjami, Totalna Biologia do szukania faktów i powiązań z przeszłością, Ustawień aby uwolnić, uszanować i wprowadzić porządek, który wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie. Nie musisz być przygotowany, Twoja obecność świadczy o Twojej gotowości oraz gotowości tego, co chce już opuścić przestrzeń wpływu.

Czekam na Ciebie.

Zaczynamy w piątek i kończymy w niedzielę. 2 noclegi (jeśli chcesz pozostać dłużej jako wypoczynek,to oddzielne ustalenia, jest możliwość wynajęcia samego pokoju) Wyżywienie zagwarantowane, ja gotuję, Ty jeśli chcesz pomagasz. Traktujemy ten pobyt też z dbałością o ciało, będą soki i wegetariańskie jedzenie. Ps. W moje gotowanie wkładam dużo serca. Jestem dla Ciebie przez cały czas, jednak intensywność procesów będzie wymagała odpoczynku. Główna sesja nad tematami będzie trwała 3h każdego dnia, a przez cały czas będę obecna w temacie i będę Cię również prowadzić. Praca w Polu informacyjnym nie jest określona w czasie, proces zaczyna się w momencie decyzji o chęci wzięcia udziału. Krok po kroku będzie się ujawniał cały obraz sytuacji, aby mógł się transformować i tu UWAGA: bez interpretacji umysłu. Logiką rzeczywistości nie zrozumiesz, poprowadzę Cię przez przestrzeń, przeniesiemy się w czasie abyś mógł zintegrować siebie i wyjść ze zmianą do Świata.

Rezerwacje i Płatności

1. Sesje można zarezerwować przez kalendarz,
wysyłając e-mail na: biuro@przystanekzycie.pl lub dzwoniąc pod numer: 501 787 771.
2. Klient ponosi na własny koszt połączenia on-line lub transportu w przypadku konsultacji stacjonarnej.
3. Sesja on-line odbędzie się wtedy, gdy klient opłaci ją z góry przed sesją przelewem na konto lub blik na telefon: 501 787 771 i prześle potwierdzenie na e-mail: biuro@przystanekzycie.pl
Zaksięgowana kwota będzie podstawą do odbycia sesji w danym i umówionym terminie. W momencie sesji stacjonarnej, klient może opłacić na miejscu przed rozpoczęciem sesji.
4. Klient w przelewie podaje swoje dane i w tytule wpisuje termin, jakiego typu sesję wybrał (online czy stacjonarną) oraz konkretną nazwę sesji lub warsztatu z którego chciałby skorzystać. 5. Sesje online prowadzone są poprzez WhatsApp lub messenger. 6. Rezerwując sesję jednoznacznie akceptujesz regulamin sesji i politykę prywatności.