Kurs

Jaki kurs obrałeś na dziś ?🔛a może dryfujesz?
Mój kurs na dzień dzisiejszy to kurs wgłąb siebie🎯To przenikanie warstwy po warstwie aby dotrzeć do swojej pierwotnej siły,do swojego centrum🧩Tak naprawdę swoją ścieżkę wybraliśmy jeszcze przed swoim urodzeniem,tylko nasze programy nie pozwalają dostrzec i zrozumieć procesu tej naszej wędrówki.Ścieżka,droga,tor to nasze doświadczanie to krok👣 badający grunt,
to nasza uważność👀a przede wszystkim wyrażenie woli aby w tym być. Akceptacja❤️Każda droga prowadzi nas do momentu…w którym jesteśmy. Jesteśmy tą drogą…karmimy się tym co nas w danym momencie otacza…ale też to co nas otacza to My…w pewnym momencie powinniśmy umieć rozróżnić co nam służy a na co należy mieć baczność…co też jest naszą lekcja…nie ma złych i dobrych decyzji…jest wzięcie odpowiedzialności za te decyzje …zawsze w chwilach wątpliwości możesz zapytać się swojej towarzyszki podróży…intuicji.Zostaliśmy dobrze wyposażeni w ekwipunek przetrwania w postaci: duszy, ciała i umysłu. Jesteśmy jak bezcenna księga📜wzbogacamy ją o swoją prawdę życiową…możesz ją nawet zamazać a i tak zawsze ją odczytasz…bo jest Tobą.
Szerokiej podróży z dawką najpiękniejszych chwil samych w sobie…bo to co teraz przeżywasz…może coś trudnego też jest właściwe…może z jakiegoś powodu jest ci to potrzebne…zapamiętaj to Ty decydujesz o jakości Twojej drogi.
zabaw się w architekta przestrzeni …rozejrzyj się …jakbyś określił swoją drogę..może jest nią autostrada..może to krótkie kręte odcinki..może krążysz wokół ronda..może stoisz na rozstaju dróg..a może robisz podkopy i drążysz po omacku..może jesteś w labiryncie…może się zgubiłeś na wielkim skrzyżowaniu…a może twój tor drogi jest gdzieś wysoko w chmurach…
👉Jesteś twórcą możesz wszystko zmieniać. ⚡️Zapraszam cię na konsultacje w nurcie Recall Healing przyjrzymy się kluczowym etapom w twoim życiu, które mają duży wpływ na dalsze decyzje.
Dla Was…Ja❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 56 − = 47