Co było pierwsze?

Co było pierwsze czy kto mądrzejszy ? znacie to z przysłów.
Często spotykając się w gronie znajomych mamy okazje nastroszyć swoje piórka i pokazać się z jak najlepszej strony. Przekrzykujemy się w treści i formie. Chcemy podzielić się cząstka siebie…Czy kogoś to interesuje? W 90% NIE…w momencie gdy ty otwierasz usta ten ktoś w myślach ma gotową kontrę a co Ty możesz wiedzieć,moje jest ważniejsze!hmm zawsze to już jakaś debata tylko jaka jakość za tym idzie…ja już nie muszę nic udowadniać.
I bądź tu mądrym.Jedno jest pewne jest dawca jest i biorca.
Jest też taka grupa ludzi – doradzacze.
Znawcy wszystkiego…hmm widzą defekty u Ciebie sami będąc „idealnymi”
I gdzie tu umiejscowić siebie…🧐
Byłam wszystkim po trochu. W momencie budowania swojej świadomości zaczęłam zwracać uwagę na jakość rozmów. Jak byłam „młoda” oj leciały ploteczki😂, potem było wywalanie żalów😢w rękaw, proces jak najbardziej wskazany ale bardzo obciążający wiec doradzam jednak specjalistę,pojawił się incydent z naprawą świata ale od razu przyszło też zrozumienie,że nie tędy droga,zaczęłam od siebie i zapaliła się lampka,że mogę dzielić się swoją wiedzą, najgorsze jest gdy chcesz testować na swoich najbliższych…brońcie na rodzinie, okazało się,że nie wszyscy są gotowi i dobrze,że nie skończyłam w kaftanie.
W końcu z rozgadanej,szalonej dziewczyny zrobił się nagle obserwator bo jakie mam prawo kewstionować komuś życie…mogę uszanować czyjeś zdanie…wziąść jego uzysk dla siebie lub nie…nie narzucam…nie obrażam się…to ciągła wymiana energii do momentu gdy wyrażam wolę aby tak było. Dziś częściej słucham…staram się…bo jest ze mnie gaduła ale z nutą równowagi👉w Recall Healing trzeba wyrażać swoje emocje, ten co gada, klnie, krzyczy jest w lepszej sytuacji niż ten introwertyk…zapraszam na konsultacje🔥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 89 − = 85