Swoboda życia

w nurcie Recall Healing
Swoboda życia. Jestem w lekkości życia💚Przerobiłam temat udowadniania swojego życia w myśl :jak boli tzn.że żyję. Życie jest piękne choć jest polem doświadczalnym
w którym sprawdzani jesteśmy jak zachowalibyśmy się w danej sytuacji…rozpoznajemy siebie i wzrastamy. Ale co zrobić gdy wpadamy w spirale zdarzeń niekoniecznie korzystnych dla nas?Tak naprawdę to my jesteśmy twórcami swojego życiorysu gdy jesteśmy jego świadomi.Rzeczy przydarzają się dla nas nie nam. Wszystko jest właściwe i nie ma przypadków.Gdy zaczniesz być uważnym zobaczysz o wiele więcej niż widzisz obecnie.Pracując nad sobą dochodzimy do momentu nowej jakości…gdzie Ty decydujesz jak kierować swoim życiem i przede wszystkim cieszyć się z niego gdzie małe drobiazgi wywołują uśmiech na naszej twarzy. Tego życzę Wam w dniu dzisiejszym.Pięknego dnia.
.
🔥w Recall Healing poprzez uświadamianie swoich i rodowych trudnych przeżyć a które zapisane zostały w ciele ….podnosimy jakość życia aby popłynęło te właściwe…ten ruch do życia🌈zapraszam na konsultacje.
Dla Was…Ja❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 53 − = 49