Otwórz się na siebie, a zmieni się Twój Świat.

Otwórz się na siebie, a zmieni się Twój Świat.
Wyzwanie jakie możesz rzucić samemu sobie…nie jest łatwe.
W końcu poświęcamy często całe życie na poznanie siebie jeśli wogole zdajemy sobie sprawę,że istnieje ktoś taki jak JA….i w pewnym momencie zdarza nam się utknąć. Sięgamy po różne techniki swojego doskonalenia, jednak codzienność jest naszym weryfikatorem jak nam idzie. Nie chodzi oto aby dojsc do oświecenia a oświecić siebie, znaleźć swoje centrum .przypomnieć swoją ziemską misję, skompletować wartości uzupełnione o doświadczenie, poczuć pełnię swojej istoty. Gdy zasilisz się sobą będzie to znak,że jesteś gotowy podążać dalej w swojej sile, bo bez niej kolejnych drzwi nie otworzysz.
Twoje wyzwanie to pozbieranie siebie z wszystkich sytuacji, którym oddałeś swoją energię, wciąż tam jesteś i przeżyjesz choć dawno miną termin przydatności doświadczenia…a Ty wciąż żyjesz przeszłością.
Twoje wyzwanie to stawieniu czoła tym obszarom twojej istoty, której w sobie nie chcesz widzieć co ciekawe widzisz je w innych ludziach często przez to ich krytykując..a To Twoje.
Twoje wyzwanie to…zatrzymanie się na chwile i spojrzenie na siebie z pozycji obserwatora…co byś powiedział na to,że…to może Ty się mylisz?
Jest trochę pracy nad sobą a tak skrupulatnie uciekamy od tej chwili konfrontacji…i tak mija życie…więcej wiemy na temat innych ludzi i mamy receptę na ich uzdrowienie a tak mało wiemy o SOBIE.
.
👉Zapraszam Cię w podróż do samego siebie,ja czekam jako Twoje wsparcie, nikt Cię nie będzie ustawiał…To twoja moc ma taka siłę…zaprosimy ją aby się ukazała.Gdańsk, stacjonarnie lub online📞☎️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 60 − = 51