Bycie wsparciem dla innych to zobowiązanie…

😊Bycie wsparciem dla innych to zobowiązanie…wiedza to jedno,obserwacja,umiejętność zrozumienia,wczucie się w sytuacje danej osoby to drugie.Uważność buduje zaufanie…słucham..nie tylko słów,również to co wydarza się pomiędzy nimi..tam ukryta jest niewypowiedziana historia…a tam gdzie tajemnice…są odpowiedzi…
Szukamy rozwiązań…dobrze…inspirujmy się ludźmi..u każdego z nas przychodzą momenty zwrotu w życiu,nikt nas nie uczy jak się po nim poruszać i może właśnie to jest takie w nim wyjątkowe.
Podążaj za sobą…weź strach i obawę pod ramię i idź za głosem duszy. Wszystko jest proste powiedzą Ci,którzy podsumowują swoją wędrówkę,choć pomiędzy „wszystko” a „jest proste” wydarza się głębokie doświadczanie z wachlarzem pełnym emocji,z wglądami do których nam tak trudno stanąć.
Dlatego pytam się czasami czy wiesz czym jest Ścieżka do samego siebie..bo zauważam ostatnio,że wiele osób chcąc się rozwijać chce zostawić, zapomnieć,wymazać siebie i być tylko doskonałą wersją…a to nie jest cecha tego Świata…
ograniczasz jedynie swój potencjał…nadal jest po-części a ten wciśnięty w ciemny kąt jego aspekt nie daje mu spokoju…dalej jest jego częścią.
W rezultacie słyszę:niby wzrosłem ale pojawiają się nowe rozważania i dylematy, a miało być tak pięknie.
Słucham…i pytam się:
Czy jesteś szczęśliwy w tym momencie?
👉Cisza mi wystarcza🌸.
Jak zacząć aby się nie pogubić? Zdefiniować swoją potrzebę,co się za nią kryje? Jakie emocje nami kierują? Co się wydarzyło,że coś nas poruszyło w tym kierunku?Czy tak naprawdę wiem,z czym się przyjdzie mi zmierzyć?
👉Nie musisz od razu robić rewolucji…wszystko jest po coś i przychodzi w odpowiednim momencie.
👉Ja czekam na Ciebie❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 50 + = 58