Kiedy nas prowadzi wyższa siła…

Kiedy nas prowadzi wyższa siła… gdy się pozwalamy prowadzić…poddajemy się wtedy czemuś większemu..sile, która nas tu sprowadziła…ona wie…a wtedy pozostajemy w harmonii z biegiem świata.Kiedy zaprosisz tą siłę do swojego życia, pozostajesz otwarty,spoglądasz wtedy na siebie i innych bez osądu, w milczeniu,beztrosko wiedząc,że każdy podąża własną ścieżką .
Zamknij oczy i poczuj tą przestrzeń,która Cię otacza…wsłuchaj się w jej tętno oddechu… poczuj się obdarowany wszystkim tym,co przychodzi do Ciebie i Tobie służy…dar Życia❤️, poczuj to bogactwo w nieskończonej pełni…wieczna siła teraz…w Tobie…nie ma początku i końca..co możesz zrobić z tą chwilą? Pozwolić aby stwarzać się w każdej chwili od nowa, bo wolnością jest zgoda na wszystko takie jakie jest, a wtedy uwalniam innych aby mogli być tacy jacy są.
Dziś miałam piękna sesje…pojawiło się coś co długo czekało na uznanie i przyjęcie do serca. Często zdarza się ze zostajemy uwikłani w losy swoich bliskich nie mogąc się przed tym uchronić. Gdy podarujemy im wolność z miłością , uwalnia nas i ich zarazem.
👉Jeśli czujesz,że powinieneś na coś popatrzeć aby przywrócić rytm twojemu życiu,zapraszam cię na 🌟sesje🌟 …gdy przychodzi czas na uwolnienie to jednoczenie otwiera się nowa jakość…poczuj ten ruch…zapraszam🍀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 89 = 92