Nie taki chcę być🥺

Nie taki chcę być🥺czy Pani mi pomoże, bo to coś we mnie … ten problem…nie mam już siły i nie umiem, choć tyle pracuje nad sobą…ja to wszystko wiem …a jednak nic się nie zmienia a ja nie mam już pomysłu i czasu….mam wrażenie,że się cofam.Też tak masz🔥?
👉jedna z rzeczy, która nam nie służy to przekonania,uprzedzenia a nabyliśmy je od naszych przodków.Wciąż problem chcemy widzieć na zewnątrz … w innych…w zdarzeniach…czujemy się poszkodowani będąc tym ostatnim ogniwem, na którym skupiły się wszystkie przeszłe historie…a jednocześnie wzrosła nam świadomość.
👉dziś na sesjach możesz przyjrzeć się swojemu JA… pracować z całym wachlarzem stanów emocjonalnych aby poprawić swoje samopoczucie …
👉nasz mózg jest ciekawym komputerem, zmieni nasze postrzeganie jeśli uzna,że to konieczne.
👉zmiana oznacza,że odkryliśmy wzorzec, który już nam nie służy, ale uwaga🔥Dziś chcemy uwalniać się od wszystkiego, odcinać, dezaktywować,rozpuszczać..itd. Niekoniecznie,bo czasami dane doświadczenie ma w sobie jakąś wartość i może okazać się twoim zasobem.
👉Trzeba jedynie …..(……)🔥
👉👉Pracuję z osobami aby mogły zrozumieć swoją przeszłość,teraźniejszość i przyszłość aby stworzyć lepszą rzeczywistość💪🌸🤩
👉Szukasz definicji na swoje stany czy rozwiązania ? Zapraszam Cię na pracę nad sobą w końcu to najlepsza inwestycja jaką możesz wykonać. W końcu wszystko to, czyni Cię tym, kim jesteś..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 19 − = 10