W jakich wymiarach dziś żyjemy?

W jakich wymiarach dziś żyjemy?
3 pierwsze tworzą siatkę wymiarów: wysokość,szerokość i głębokość. Dochodzi jeszcze:CZAS nasza egzystencja.
Wg teorii strun, teorii wszystkiego gdzie cząsteczki wszechświata nie są punktami a jednowymiarowymi pętlami zachowujące się jak wibrujące struny… wymiarów jest co najmniej 11 gdy założymy, że wymiarem 0 jest kropka kwantowa.
Fizyka kwantowa opisuje te wymiary:
👉5 rozgałęzienie na osi czasu, to nasze możliwości wyboru ścieżki życiowej,nasze decyzje których nie podjęliśmy w tym świecie.
👉6 możliwe światy równolegle, w których powstały inne wymiary niż nasze, zawiera wszystkie możliwe ścieżki rozwoju wszechświata oraz nasza ścieżka inna od tej która wybraliśmy tutaj.
👉7 punkt w którym zaczął powstawać nasz wszechświat, zawiera w sobie nieskończoność szóstego wymiaru.
👉8 wymiar też jest nieskończonością tyle,że zawiera inne wszechświaty z innymi prawami fizyki niż nasze.
👉9 wymiar daje możliwość przemieszczania się pomiędzy wszystkimi nieskończonościami w 8 wymiarze pomiędzy którymi stworzona jest więź.
👉10 punkt w którym powstały wszystkie możliwe nieskończoność,w którym wszystko jest możliwe i można sobie wyobrazić jest omówione. Poza tym punktem nie ma rzeczy, które można wyobrazić.
Zadziwiające,że tematy te są dostępne dla każdego z nas, więcej zaczynamy je dostrzegać i powoli funkcjonować lub rozpoznawać zależności,o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia.
.
👉Podczas sesji wchodzimy w różne wymiary tam odnajdujemy wariant możliwości który będzie Cię wspierał w tym wymiarze.Zapraszam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 49 = 50