Brama Lwa…

Brama Lwa… portal 88, to moment w którym zaciera się granica pomiędzy materialnym a mistycznym światem. Marzenia stają się prawdą i manifestacją. Brama to symbolicznie światełko w tunelu. Energia 8 , gwiazdy Syriusza i Słońca w Lwie kumulują wysokie wibracje do których możemy się dostroić…. Nie jestem astrologiem… doszło do mnie, ze jest takie wzniosłe wydarzenie…ja tylko odczuwam, przekładam wiedzę na swoje doświadczenie i mogę opowiedzieć jako swoją prawdę…Więc wydarzyło się dziś.👉Uważność to moja codzienność, inaczej postrzegam to,co wydawałoby się oczywiste. Nie szukam usilnie potwierdzeń,co do wydarzeń a raczej jestem zdumiona gdy łącze fakty. 👉Pracuje w aspekcie rodu, przestrzeni energetycznych i odczuwania siebie i to co we mnie w kontakcie ze światem zewnętrznym. Jestem w rodzinnym mieście, przestrzeń lub moja gotowość dała mi nowe wglądy do tajemnic…i popłynęło…z uznaniem, spokojem, w swoim tempie.
Niesamowite…To ja stałam się bramą✨ i popłynęło to co chciało się uwolnić i transformować… dałam zgodę choć zjawisko to nie potrzebowało jej, to się wydarzyło a ja byłam obserwatorem a moje ciało bramą. Miałam wrażenie ze przechodzi przeze mnie wiązka światła i rozprasza się w przestrzeni, niczym iron men ze swoim światełkiem, płynęło to nie ze mnie a przeze mnie. Potem zamieniło się to w inny stan, nie było światłem a ciemną masą, wyciśniętą jak pasta z tubki, musiałam ukierunkować ją w stronę świetlistego tunelu… i znów pasma światła…. Niech się uwalnia…hmm czym to jest ? Jeszcze o tym nie myślałam, po prostu poddałam się temu bez pytań w końcu gdy jesteśmy gotowi na rozwiązania znaczy to,że już nie ma wątpliwości jest ruch i zaufanie temu, co jest większe od nas.
Aby cokolwiek nowego przyjąć trzeba dać temu miejsce❤️
Pada dziś deszcz … a może to aspekt oczyszczania? deszcze płynie , chmury płynął emocje płynął , krew płynie , myśli płynął ….Życie płynie🌸

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 76 = 85