Okoliczności

Okoliczności. Życie płynie a wraz z nim nasz Los.
Gdy się rodzimy jesteśmy nadzieją dla rodu,stajemy do zobowiązania aby rozwiązać ich wszystkie tajemnice…Dostajemy na starcie ich pozorną ulgę, że ten nowy członek rodziny, choć malutki, bezbronny i niewinny weźmie trochę od nas, odciąży nas z naszych dylematów, z tym nieradzeniem sobie,w imię miłości i przynależności rodowej. Ród to takie wróżki, niekoniecznie świadome swojej roli.Stajemy się tym samym Uwikłani Systemowo w coś,co nie jest nami,nasze,z jednej strony staje się to naszą potencjalną siłą a z drugiej dostajemy cały spad energetyczno-emocjonalny jak leci.
Pójdźmy tokiem dobrych informacji:
👉Nie możesz im pomóc a napewno nie za cenę swojego życia🔸weź głęboki oddech,oddech ulgi
👉Nie jesteś nikomu nic winien🔸weź głęboki oddech ulgi
👉Masz Prawo zrobić inaczej,po swojemu nawet jeśli komuś się to nie podoba🔸weź głęboki oddech,poczuj ulgę
👉Masz Prawo wyboru,do swojego zdania,do swojego czucia🔸oddychaj
👉Jesteś wolną istotą…oddychaj tym jestestwem…oddychaj Wolnością❤️
👉Praca nad sobą polega na oddzieleniu tego co jest mną a co nie jest.Polega na prawie własności swojej przestrzeni i stawianiu granic.
Polega na pracy : Kim Jestem?
Nie przeżyję życia za innych, jest to niemożliwe,nie pomożesz też umarłym, każdy miał swój czas i możliwość.
👉Nic nie musisz❤️
Jeśli czujesz się tą „czarna owcą” w rodzinie to wiedz, że nieświadomie wszedłeś w czyjaś rolę aby te osobę, historię z nim związaną przypominać. Dlaczego ?
👉Bo każdy chce Uznania, Upamiętnienia, bycia Ważnym takim jakim jest , bez oceniania…obwiniania… poczucia winy… każdy chce przynależeć do czegoś lub kogoś. A gdy zostaje wykluczony z jakiegoś powodu, jego energia chce umiejscowienia, chce porządku, nie chce wykluczenia to tak jakby nigdy nie istniał…i zaczyna szukać tego kogoś kto to odczuje w kolejnych pokoleniach.
👉Powiedz: Widzę Cię… oddychaj , oddychaj tą jakością przestrzeni …i tyle wystarczy…tylko i aż tyle : Widzę Cię❤️ takim jakim jesteś lub byłeś , całym sobą, Tylko Ty, Tylko Ja…oddychaj tą jakością tego odkrycia.
🌸Byłam taką czarną owcą…
👉Zapraszam Cię na uzdrawiające sesje, przywracające radość Życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. − 3 = 3