Być gotowym

Być gotowym to wyzwanie a być gotowym aby być sobą to dla wielu coś bardzo odległego, niezrozumiałego choć przekaz jest prosty. To kim jesteśmy skoro pytani jesteśmy o gotowość ?
Być sobą 👉 to siebie w końcu zauważyć 👉 a do tego potrzebne jest aby się „na chwilę”zatrzymać i wycentrować 👉 zacząć się rozpoznawać tak jakbyś nagle ściągnął z siebie wszystkie filtry, którymi się obudowałeś lub pozwoliłeś wkleić 👉masz „rozebrać się” do naga, stać się niewinnym, bezsilnym, bezbronnym, 👉abyś rozpadł się na milion cząsteczek i cały Twój światopogląd 👉 aby dotknąć swojego Centrum, swojej wibracji, czystej Esencji czym jest Twoje Życie, jaką misją ?👉 zaczniesz się na nowo budować 👉Zbliżysz się do siebie,zintegrujesz swoją energię aby wyłoniła się prawda w Tobie o Tobie….. to początek ….👉Nic nie jest oczywiste 👉 To twoja droga …
Gdyby dziś zostałoby zabrane Ci wszystko czym jesteś, każdą Twoją identyfikację ? Jak Ci jest z tą myślą ? Jaką jesteś jakością ? Czy jesteś prawdziwy ? Czy jesteś autentyczny ?
Nie bądź gotowy,Ty bądź Sobą,wciąż… naturalny… jesteś Sobą Teraz .Miłego dnia w sobie.
🔸Sesje indywidualne. Gdańsk lub online ☎️501787771

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 98 − 96 =