Świadomość

Kiedy stajesz się świadomy siebie i praw rządzących w tym chaosie Życia, kiedy wiesz,że To ty projektujesz swoje otoczenie,kiedy wiesz,że ludzie nie mogą być Twoją własnością i niewolnikami Twoich emocji,kiedy zauważasz te wszystkie mechanizmy pozornej współzależności i wybierzesz życie w swojej prawdzie,nadając mu kierunek czy rozdasz siebie innym,wtedy znikają oceny, krytyka, pretensja,obraza,złość,żal,wstyd,
depresja,apatia,choroby,
Twoja 🔥ŚWIADOMOŚĆ🔥wzrośnie gdy zaistnieją takie czynniki jak▶️
✅ODWAGA w poznaniu siebie,tj.jasnej i ciemnej strony mocy ✅DOROSŁOŚĆ,gdy transformujesz swoje wewnętrzne,roszczeniowe dziecko,które obraża się za każdym razem gdy mu zabierają jego łopatkę,
✅ODPOWIEDZIALNOŚĆ bierzesz całą konsekwencje za swoje wybory gdzie nie asekurujesz się tylko bierzesz na klatę to,co jest wynikiem twojego działania.
✅PRAWDA szczerość 🔥wobec siebie🔥,bezcenna,oszczędza wszystko inne po wyłożenia tzw.kawy na ławę, nie udajesz i nie bawisz się w kotka i myszkę,tracąc czas i energię ostatecznie dla braku rezultatu i rozczarowania.
✅AUTENTYCZNOŚĆ wszystko albo nic,nie można być w połowie jakiś,nie stajesz się sobą dla korzyści, to twój potencjał energetyczny w czystej postaci,to składowe twojej wibracji nie tylko ciała fizycznego,
✅DYSCYPLINA uff…to moje ostatnie odkrycie,konsekwencja.Nie wdrożysz jej gdy 🔥nie poznasz siebie samego🔥,gdy nie masz celu, rządzić wtedy będzie Tobą przypadek, choć on tez spełnia swoją dobra funkcje to w tym przypadku po porostu bezwiednie oddajesz się aby Cię gdzieś poniosło, bo nie ma to dla Ciebie znaczenia, jest jak jest aby nie było gorzej,wegetacja na własne życzenie. Przypadek i oddanie woli w zaufaniu gdy jesteś świadomy jest czymś innym niż to co napisałam powyżej.
To moje wnioski. Jak budowałam swoją świadomość ? Poprzez ✅INTUICJĘ szlam za jej głosem ,dając zgodę,że chcę widzieć i czuć więcej, bez oceny czym to jest.
Dziś nazywam to widzeniem przestrzennym.
Dlaczego to poruszyłam ….bo funkcjonowanie takie nie jest proste, gdyż w tym wszystkimi musisz porzucić KONTROLĘ 🔥nad innymi aby wygrać WOLNOŚĆ🔥dla siebie.
👉sesje ze mną Gdańsk lub online☎️501787771
🔸rozwój🔸wsparcie🔸mentoring

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 39 − 38 =