RELAKS duszy

Relaks🧖‍♀️magia rozluźnienia i dystansu do otaczającego nas świata.
Umiesz wyłączyć się tak,jakbyś miał przestać istnieć? W tym momencie nie ma Cię, Twojej tożsamości, otoczenia i jego składowych,myśli odpływają,ciało poddaje się dotykowi a Ty pragniesz oddać się błogości,zapadając się w nieznane,gdyż nie wiesz,gdzie Cię poniesie w tym stanie. Jeśli pozwolisz na szczerość wobec siebie rezultatem będzie transformacja na poziomie komórkowym i ciał subtelnych. Kiedy połączysz się ze sobą,dopieścisz ciało, zintegrujesz w sobie świetlistość istoty, którą jesteś…. co zrobisz z tym czasem danym sobie?
Zauważ czy w ogóle potrafisz przyjąć ten stan relaksu,aby popłynęło to flow w nieznane przestrzenie twojej natury aby stamtąd otrzymać odpowiedź: Widzę Cię❤️.Czy twój umysł nie stara Ci się przeszkodzić.To twój wyjątkowy czas, to medytacja, to yin&yang.Jak długo będzie procentować ta chwila? Czy chciałbyś aby ten stan przeniknął do Twojego codziennego życia? Jak celebrować swoje Ja gdy świat zewnętrzny nie jest wspierający? To zależy wyłącznie od Ciebie,gdy wiesz i wiesz jak…wszystko się wtedy zmienia.
Idę i ja z ciekawością co przyniesie mi ten moment,poczuję w jakim momencie jestem w sobie, ile pracy wykonałam, to moment mojej Prawdy…dopieszczam się…sobą.
👉Sesje indywidualne Gdańsk lub online☎️501787771

zapraszam na instagram

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 14 = 17