Wewnętrzny stan na reakcję z zewnątrz

I tyle zostało z live, …… tematem było z jaką emocją się kładziesz z taką wstajesz….Wszechświat momentalnie weryfikuje czy wyrażasz Prawdę…. Sprawdza Cię ….teraz ….nie za 20 lat jak było to kiedyś …dziś wszystko przyspieszyło nawet nasza karma. Usunęłam własne nagranie sądząc, że było podwójne….i co ?
🌸wewnętrzny spokój 🌸 nie wiem czy się z tego nawet cieszyć, dlaczego się nie wkurzam? Jak kiedyś bym zareagowała? Lepiej nie myśleć haha …. Czy to nazywa się Zmianą? Czy to ma miano przepracowania tematu? A może siebie oszukuję ? Wypieram ? Spójność i jeszcze raz spójność. Mogłabym zracjonalizować co się stało, spuentować refleksją….ale po co nadawać znaczenie….dystans. Zgoda na to co się stało i jestem w tym spójna …dziś…. w tym temacie …i To jest moją informacja. I ? Teraz czuję się Neutralnie💫 …mogłabym z tego miejsca pójść w jakimś kierunku, mam wybór jak w każdej sytuacji : rozszaleć się w rozpaczy lub przemedytować aby ten stan wyciszyć. Nie podejmuje działania , pozwalając temu przeniknąć…. nie daje się pochwycić. Dałam czas dla tej obserwacji , ciekawy stan ta neutralność, moment Twojej decyzji, ten ,który wpływa na Twoje przyszłe losy, moment w którym na poziomie komórkowym zapisują się emocje, które kiedyś wygenerują konflikt biologiczny… i Twój stosunek do świata w postaci przekonania i gdyby nie ten fakt sytuacji nie byłoby tego wglądu. Idę dalej…..czegoś ucząc się po drodze 🌸

Jak Ty reagujesz gdy Twoja praca, nakład czasu, myśli,które układają się w całość, takie flow i nagle….ups….znika. Jest to wstępem do zweryfikowania nagromadzonych emocji, które być może przy tej okazji w końcu zostaną rozpoznane, zaopiekowane, zmienione i uwolnione.

Zapraszam na instagram:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 89 + = 91