Ty w roli głównej swojego rodu.

W końcu i ja mam, swoje figurki do Ustawień Systemowych. Można oczywiście ustawiać czymkolwiek, skupiamy się na obrazie dynamiki ruchu a nie czym lub kim jest reprezentant. On w tej chwili staje się informacją, przekazem,zabiera nas w podróż do odczuć pewnych kolei losu, do tajemnic i zapomnienia, do trudnego. Po co to robimy? Aby PORUSZYĆ duszę, zrobić porządki, przywrócić pewną chronologię systemu, dopełnić to co zostało przerwane, popatrzeć bez osądu z Miłością na wydarzenia, których nie znamy a w nas wybrzmiewają i… aby pójść dalej w końcu do swojego Życia. 💫Tu Poruszenie i Wzruszenie Uwalnia💫
To potężna siła, która nas zatrzymuje i zawraca, kolejny raz i kolejny, w kolejnym pokoleniu i kolejnym. Po co? Aby przeżyć to co Utracone. Czy my chcemy tego? Nie, to jest silniejsze od nas, to nas chwyta abyśmy tam spojrzeli i powiedzieli :Widzę Cię i Twój ból…ale też abyśmy oddali Życie. A my często te swoje życie chcemy poświęcić. To nie ten kierunek…gdyż w ten sposób nie pomożesz, to się już wydarzyło, każdy zapłacił swoją cenę, Ty już nie możesz pomóc poświęcając się. Dziś Ustawienia stały się komercja, sposobem na rozwiązanie problemów…..bo przez nich mnie się nie udaje….i poruszają zmarłych…nie o to chodzi….lub też mówią,że nie działa….to brak zrozumienia,dojrzałości i szacunku.
A gdybyś zobaczył to z innej strony? Że wszystko wydarza się wciąż Teraz, nie ma przodków, to jesteś Ty z defragmentowany abyś mógł się rozpoznać, to Twoja pamięć karmiczna. Cofasz się aby Zobaczyć ale to nie jest rozwiązaniem,to obraz energetyczny.A co nim jest ? 👉Krok do przodu💖 A to niestety okazuje się najtrudniejsze w tym procesie.
I 3 kluczowe aspekty:
Aby stanąć do Ustawień potrzebujesz być: ✨dorosłym, odważnym i odpowiedzialnym✨
👉Zapraszam Cię na podróż w moim wykonaniu. Gdańsk lub online.

zapraszam na instagram:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 27 − = 19