Zmieniam na DOBRE


Jak to się dzieje, że kogoś spotykamy, wybieramy, ufamy?

Jest takie powiedzenie, że nasze dusze spotykają się pierwsze, zanim my fizycznie się poznamy.
Jaki jest cel spotkania?
Myślę, że wsparcie. Po drugie rozpoznanie siebie. Kiedy ja rozpoznawałam czym jest życie i jak się po nim poruszać, wsparciem były wszystkie przeciwności losu, na których się zbudowałam, które dociskały ale ja w tym wszystkim jednocześnie szukałam rozwiązań. Dziś mówi się, że to traumy a ja traktuję to jak lekcje, trudne ale i rozwojowe lekcje. Dało mi to siłę oraz ciekawość, co jest z tym życiem i naszymi doświadczeniami.
Szukałam wspólnego mianownika jak sobie poradzić z codziennością. Która metoda jest najlepsza, które wprowadzać wpierw, ile to czasu zajmuje, czy to męczące, czy bezpieczne, jaki będzie finał tej pracy nad sobą. Pytanie czy jestem gotowa na zmiany, czy jestem gotowa na nową Ja, czy jest możliwość aby tego nie robić, co z moją duszą, ile jest mnie we mnie czy jestem gotowa zmienić swoje oprogramowanie, czyli: zresetować wszystko to co do tej pory było znane, choć często bolesne ale znane i przejść do budowania nowej, własnej rzeczywistości, bo w całej tej zabawie nie zmieniasz innych tylko siebie.
Przyszedł czas gdy wsparcie jest bardzo pomocne, nie ma złego czy dobrego prowadzącego, zawsze jest właściwy. Moja przygoda ze świadomością trwa od przeszło 20 lat, intuicja prowadziła mnie a ja podążałam z pokorą aby dziś móc dzielić się i wspierać Ciebie.
Na końcu zawsze chodzi o rezultat
Zawsze wzruszam się, gdy staję się częścią szczęśliwych transformacji, przecież to życie jest takie oczywiste, życie jest piękne i jednocześnie pełne niespodzianek, choć tutaj posługując się techniką transerfingu, powiedziałabym, że niespodziewane okoliczności stwarzają się gdy…… ?
Zostawiam tu nutę ciekawości… .zapraszając Cię jednocześnie w moją przestrzeń do pracy nad swoimi problemami dnia codziennego.
Kocham pisać i opowiadać, a tematem są zawsze moje spostrzeżenia i doświadczenia, które budują moją autentyczność i Prawdę. zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/renata_suszwedyk/

Zapraszam na sesję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 69 + = 73