Porozmawiajmy – wsparcie podczas spaceru

Czas: 90 min

Koszt – 400 zł/brutto

Wsparcie podczas spaceru

Czy sesja wsparcia musi kojarzyć się wyłącznie z fotelem? Każdy moment, czas i miejsce jest tym właściwym,wystarczy, że wyrazisz zgodę, że chcesz coś uwolnić ze swojej przestrzeni. Mamy piękny plener, jakim jest morze. Woda to emocje, a gdy nieumiejętnie się z nimi obchodzisz pojawia się sztorm. Możemy temu zaradzić. Jeśli jesteś mieszkańcem okolic a może tu przyjechałeś w odwiedziny i masz przestrzeń aby pozwolić sobie na chwilę spotkania samym z sobą, to jest to właściwe miejsce. Okolice Brzeźna, Jelitkowa piękna plaża i malowniczy wschód lub  zachód słońca. Idealne miejsce na refleksje i uwolnienia tego co już nie służy.

Rezerwacja i Płatności.

1. Sesje można zarezerwować przez kalendarz,
wysyłając e-mail na: biuro@przystanekzycie.pl lub dzwoniąc pod numer: 501 787 771.
2. Klient ponosi na własny koszt połączenia on-line lub transportu w przypadku konsultacji stacjonarnej.
3. Sesja on-line odbędzie się wtedy, gdy klient opłaci ją z góry przed sesją przelewem na konto lub blik na telefon: 501 787 771 i prześle potwierdzenie na e-mail: biuro@przystanekzycie.pl. Zaksięgowana kwota będzie podstawą do odbycia sesji w danym i umówionym terminie. W momencie sesji stacjonarnej, klient może opłacić na miejscu przed rozpoczęciem sesji.
4. Klient w przelewie podaje swoje dane i w tytule wpisuje termin, jakiego typu sesję wybrał (online czy stacjonarną) oraz konkretną nazwę sesji lub warsztatu z którego chciałby skorzystać. 5. Sesje online prowadzone są poprzez WhatsApp lub messenger. 6. Rezerwując sesję jednoznacznie akceptujesz regulamin sesji i politykę prywatności.