Sesja z Healy – medycyna informacyjna

Miejsce: Gdańsk

Spotkanie z Urządzeniem Healty

Czas – 60 min

Koszt – 50 zł/brutto

Zapraszam Cię

na spotkanie z urządzeniem Healy, dla mnie to numer jeden w osobistej, domowej, pierwszej pomocy apteczce, nowego wymiaru równowagi energetycznej. Jeśli interesuje Cię holistyczne podejście do zdrowia jest to kolejne narzędzie do utrzymania go w równowadze i harmonii. W moim miejscu mocy, przeprowadzę Ci analizę aury oraz stan całego organizmu, a następnie włączymy program dedykowany, naprawczy do aktualnego stanu organizmu, urządzenie robi pomiary w tym momencie i dobiera rozwiązania na tę chwilę.

Jak to wygląda w praktyce?

Analiza resonance Healy, potem siedzisz lub kładziesz się i podłączam Cię kabelkami do urządzenia i przez ok 1 h będziesz przyjmować, indywidualnie określone częstotliwości, które będą stymulować określone obszary w Twoim ciele. Dzięki regularnemu stosowaniu przywraca (obniżone przez stres czy chorobę) napięcie błon komórkowych danego organu do naturalnego poziomu. Możesz podczas tego czytać, słuchać muzyki, spać, pełen relaks.

Healy to:

rewolucyjny system medyczny uzdrawiający przez częstotliwości nadawane organizmowi. To nowoczesne urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne z atestem medycznym Umysły stojące za stworzeniem Healy to Marcus Schmieke i Nuno Nina, technologia tworzona na podstawie wiedzy lekarzy, naukowców i inżynierów. Aparat Healy pokazuje w jakim stanie są twoje narządy i emocje, wspiera proces rekonwalescencji po chorobach. Healy to bufor przed szkodliwymi wibracjami, jest jak szpieg, który wytropi patogeny, a potem pomoże usunąć je z organizmu. Gwarantuje równowagę między ciałem, umysłem i duchem, uaktywnia w ciele procesy odnowy biologicznej, emituje fale, które stymulują zdolność komórek do regeneracji co sprawia, że cofa się proces starzenia organizmu,możesz wspierać częstotliwościami wydolność, siłę mięśni podczas treningu oraz regenerować się po nim. Program beauty obowiązkowo dla kobiet i nie tylko, skutecznie wspiera zwierzęta zarówno profilaktycznie, jak i po zabiegach weterynaryjnych, wspomaga koncentrację i umiejętność szybkiego przyswojenia wiedzy, chroni przed stresem i wzmaga pamięć, podnosi odporność oraz działa na drobnoustroje chorobotwórcze, aby organizm sprawnie radził sobie z infekcjami i stanami zapalnymi. Jest uzupełnieniem terapii czy rekowalenscencji, poprzez kontynuację jej w warunkach domowych. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i zapewnia intuicyjny dobór programów.

Wyobraź sobie, że dostajesz okropną wiadomość, która powoduje duży niepokój i spadek energii. Czujesz jak negatywne myśli przenikają do Twojego wnętrza. W sumie, nie musisz sobie wyobrażać, tak dzieje się niemal każdego dnia. Tyle metod, co wybrać? Wyobraź sobie, że masz przy sobie Healy i wybierasz program „wewnętrzny spokój”. Pół godziny po zakończeniu programu, myśl jeszcze krąży, ale jest już Ci obojętna, straciła swoją moc. Ciebie już nie dotyka, czujesz ulgę i lekkość. 30 minut na zmianę energetyki w Twoim polu informacyjnym. Uwierz to działa. Sama byłam zaskoczona, ciekawy stan uwalniający. Moje problemy z kręgosłupem, które leczyłam poprzez zabiegi, czekając pół roku w kolejce, uzupełniłam o Healy z takim samym skutkiem jak te zabiegi, ale szybciej i na miejscu w domu.

Urządzenia to działa w sposób holistyczny.

Z jednej strony poprzez dostarczanie odpowiednich częstotliwości do organizmu na poziomie komórkowym jest wstanie równoważyć różnego rodzaju objawy, które odczuwamy na co dzień w ciele fizycznym. Z drugiej natomiast strony jest wstanie również dotrzeć do przyczyny na poziomie mentalnym, czyli np. nie pracujemy z samym objawem jakim jest przykładowo ból kolana ale również docieramy do przyczyny dlaczego ten ból kolana powstał. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy wstanie nie tylko pozbyć się bólu kolana ale również spowodować to, że ten ból do nas za jakiś czas ponownie nie powróci. Healy to małe urządzenie do terapii zindywidualizowanej częstotliwościowej mikroprądowej (IMF)do harmonizacji pola bioenergetycznego, działa na wielu poziomach: fizycznym, psychicznym a nawet mentalnym. Healy jest wyposażony w czujnik kwantowy, który odczytuje informacje z naszego pola informacyjnego (biopola) i w trybie rzeczywistym dobiera właściwe częstotliwości i czas zabiegu. Healy pobiera programy poprzez smartfon z systemem Apple lub Android, który w tym przypadku jest wykorzystywany jako ekran, pamięć i jednostka sterująca. Komunikacja aparatu z telefonem odbywa się przez Bluetooth. Połączenie to używa się wyłącznie do uruchomienia wybranego programu, po czym można wyłączyć Bluetooth. Przesyłanie “Częstotliwości” do organizmu realizowane jest przez odpowiednie aplikatory przez Healy. Healy jest urządzeniem medycznym klasy IIa UE do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do terapii wspomagającej choroby psychiczne, takie jak depresja, lęk i powiązane zaburzenia snu. Wszystkie inne zastosowania Healy nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną z powodu braku dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej.

Uwaga: Programy spersonalizowanych częstotliwości mikroprądów (Individualized Microcurrent Frequency – IMF) w ramach Edycji Healy nie są wyrobami medycznymi. Nie mają leczyć chorób, zmniejszać ich intensywności, diagnozować ani im zapobiegać, nie zostały poddane badaniom przez jednostkę notyfikowaną i nie podlegają pod procedurę oceny na mocy dyrektywy MDD/MDR. Informacje na niniejszych stronach są jedynie poglądowe I służą celom informacyjnym. Nie należy ich traktować jako odpowiednika profesjonalnej porady medycznej, diagnozy czy leczenia. Takich porad udzielają osoby z wykształceniem medycznym.

Rezerwacje i Płatności

1. Sesje można zarezerwować przez kalendarz,
wysyłając e-mail na: biuro@przystanekzycie.pl lub dzwoniąc pod numer: 501 787 771.
2. Klient ponosi na własny koszt połączenia on-line lub transportu w przypadku konsultacji stacjonarnej.
3. Sesja on-line odbędzie się wtedy, gdy klient opłaci ją z góry przed sesją przelewem na konto lub blik na telefon: 501 787 771 i prześle potwierdzenie na e-mail: biuro@przystanekzycie.pl
Zaksięgowana kwota będzie podstawą do odbycia sesji w danym i umówionym terminie. W momencie sesji stacjonarnej, klient może opłacić na miejscu przed rozpoczęciem sesji.
4. Klient w przelewie podaje swoje dane i w tytule wpisuje termin, jakiego typu sesję wybrał (online czy stacjonarną) oraz konkretną nazwę sesji lub warsztatu z którego chciałby skorzystać. 5. Sesje online prowadzone są poprzez WhatsApp lub messenger. 6. Rezerwując sesję jednoznacznie akceptujesz regulamin sesji i politykę prywatności.