Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi🧐…..życia❤️ .
Od 20 lat działam w branży meblarskiej.
Pomimo, że byłam właścicielem swojej firmy potrafiłam wykonać większość prac związanych z tą branżą. Dlaczego robiłam prace🛠przeznaczone dla męskich rąk?💪Jako szefowa musiałam wiedzieć czego mam wymagać….. to były też czasy gdzie wszystkiego trzeba było nauczyć się samemu i to była najfajniejsze frajda…..kiedyś nie było klubów fit a lubiłam ćwiczenia siłowe,.Poszerzałam swoje umiejętności, kręciło mnie to ….co w zasadzie przydało się… gdybym nie kupiła do domu przysłowiowej wiertarki pewnie bym jej nie miała do dzisiaj.
.
Nastała era silnych kobiet👑….takie co noszą w domu spodnie…lecz w tych spodniach kochane zawsze będzie luz🔍 …nie wypełnisz ich męskością ….i dobrze👍
.
Gdzieś ostatnio usłyszałam👂,że uczą nas wszystkiego….mamy poradniki i instrukcje na wszystkie bolączki świata. Coraz częściej myślę, że stajemy się takimi małymi klonami bo mało jest nas w nas samych⚡️i na autopilocie odhaczamy kolejny idealny dzień w pięknym diary📚 pełnym sentencji abyś nie zapomniał bo Ty tak naprawdę …..nic nie wiesz !!!!!!
.
Nie uczą jednego …..poznania siebie👋, intuicji, mowy duszy❤️, prostego życia…nie uczą odpowiedzi na podstawowe pytanie:
Co tak naprawdę jest dobre dla🔥 Ciebie?
Z góry za Ciebie zakładają, że nie jesteś szczęśliwy😞
.
……instrukcja za instrukcja …czy jest coś co potrafimy zrobić poprawnie ?…tak po prostu…bez niczyjej pomocy….i mieć jeszcze z tego radość bez nadmiernej perfekcji?
.
Oczywiście trzeba się rozwijać ale nie zatracać w tym wszystkim siebie.
Wszystkie instrukcje to podpowiedzi💡….a Ty idź👣 swoją drogą, wzbogacaj ją i pamiętaj,że jest ona dla Ciebie najwłaściwsza💚

Zapraszam na konwersacje, posłucham, a Ty może usłyszysz swoją prawdę 🙂
.
P.s złożyłam biurko…pokazałam córce, że potrafię. Mama w formie🤣….no cóż takie czasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 11 − = 10