Wyprowadzka

Wyprowadzka🚛….nie mylić z przeprowadzką🔚
Opóźniła się o parę dni z powodu choroby lecz co ma się te parę dni do roku, kiedy podjęłam decyzję, że to miejsce w którym mieszkałam całe życie….już mi nie służy. .
Odważna👍 mówią jedni….kto jak nie ty dasz radę, kolejni….jeszcze inni tworzą wyimaginowane historie…wiecie tacy co żyją życiem innych ludzi ale do prawdy im daleko. .
Tak wyjeżdżam :
✅ z małomiasteczkowej mentalności gdzie większość wie lepiej jak Ty żyjesz…oczywiście na swój sposób.
✅kiedy stajesz przy sobie, zaczynasz się rozwijać…stajesz się niezrozumiała a jako wolna kobieta…jesteś zagrożeniem
✅mam ten komfort, że nie uciekam jak kobiety zmuszone życiową sytuacją gdy w końcu podejmują w apogeum rozpaczy krok do wolności .
Są różne motywy naszych decyzji związanym z miejscem zamieszkania.
Często kierujemy się ekonomią, jesteśmy zmuszeni….jest też drugi motyw gdzie szukamy swojego miejsca na ziemi …bo coś nas ciągnie, stajemy wtedy do swoich marzeń i zaczynamy je z niepewnością co do jutra realizować. .
Wyprowadzka jest przeżyciem, jest czynnikiem wywołujący stres, idę w nieznane, moje wyobrażenie zderzy się z rzeczywistością. I odwieczne pytanie: co dalej? 👉myśl, energia, materia 👉zmień myślenie o sobie a zobaczysz jak wszystko Ci sprzyja 👉uwierz w siebie bo to Ty jesteś mocą sprawczą swojego życia 👉pierwszy krok spowoduje działanie i….milion kolejnych kroków 👉do odważnych świat należy🔥za moment będziesz świętować, że była to najlepsza decyzja jaką podjąłeś🍸
.
⚡️Pamiętaj⚡️ Nie ma złych czy dobrych decyzji…jest konsekwencja dokonanego wyboru. Nigdy nie stój w pozycji ofiary.
.
Jeśli masz dylematy co do swoich ważnych kroków…daj znać…może będę umiała Ci towarzyszyć mentalnie w twojej drodze🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. − 6 = 2