Wakacje

Wakacje🏖…robimy mnóstwo zdjęć📸 w końcu jest okazja i plenery.
Stajemy też przed obliczem prawdy ile włożyliśmy wysiłku🏋️‍♀️przez rok aby…rozebrać się na plaży. Szybki rachunek sumienia zysków i strat, z obietnicą poprawy i karnetem fit od września…uff dobrze, że jest parawan. STOP✋nie wpadaj w poczucie winy!!!
My, kobiety👑 jesteśmy wiecznie z siebie niezadowolone☹️ nawet jeśli ktoś sprawi nam komplement zazwyczaj zaczynamy się tłumaczyć , gdzie wystarczyłoby powiedzieć : miło 🥰, dziękuje .
.
Każdy z nas ma różne wyobrażenie o ideale, dla mnie to bycie sobą, bycie autentycznym, nie zagubienie siebie gdzieś po drodze, a to rozwija nasze wewnętrzne piękno.
P.s Ideały nie istnieją❎
Akceptacja siebie może uwolnić większość blokad emocjonalnych zapisanych w ciele, otwierając się jednocześnie na miłość do siebie. A to z kolei prosta droga do zachwytu, entuzjazmu i radości z życia. Poszerzenie perspektywy swojego bycia pozwoli Ci na działania na zasadzie : chcę a nie muszę🔥
.
⚡️Pamiętaj⚡️
👉Jesteś kobietą 👗
👉Nie musisz być idealna dla kogoś …bądź dla siebie 👉Masz wdzięk i urok☺️
👉Masz idealne ciało, które chce być dotykane🤩
👉Masz powabne spojrzenie i kokieterię😈
👉Jesteś cała Ty,masz prawo stanowić o sobie 👉Możesz wszystko🔥🔥🔥
👉Jesteś cudem❤️ Jeśli chcesz popracować nad swoją akceptacją w wymiarze kobiecości daj znać , wybierzemy się razem w podróż po nieodkryte👍pracuje metodą Recall Healing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. − 4 = 5