Ostatnie dni wakacji

Hmm mogłabym śmiało powiedzieć, że wakacje🌝mam całe życie gdyż wszystko co robiłam dawało mi taką satysfakcję,że nie myślałam w kategoriach braku odpoczynku. Byłam pełna energii i realizowałam większość swoich założeń.
No cóż byłam w pogoni za udowodnieniem swojej wartości za czym szła potrzeba docenienia w oczach innych. Motywowałam się🔥 na wszelkie sposoby aby pokazać sobie i innym, że potrafię…że Kobieta potrafi…ale to była determinacja⚡️⚡️⚡️
Dziś nie biegnę ale idę często też przystaję aby się rozejrzeć…nazwać…przyzwolić …na niedoskonałość. Zastanowić się co jest dla mnie dobre i rozwojowe. Pojawienie się na mojej drodze Gilbert Renaud @recallhealingofficial twórcy metody uzdrawiania świadomością Recall Healing
pozwoliło mi na powrót do mojego centrum Ja Moja wewnętrzna równowaga pozwoliła mi na odkrywanie siebie na nowo za czym idzie…akceptacja siebie w pełnym wymiarze.
👉Teraz odkrywam piękno w innych ludziach,umów się na konsultacje👍
Obecnie stoję przed ogromnym wyzwaniem-zamieszkania w nowym miejscu i zaczęciu wszystkiego od początku…
Czy się boję? No pewnie, chociaż można od razu zarzucić, że strach nie jest dobrym kompanem. Uczucie strachu jest ludzkim odruchem przetrwania…za moim idzie ciekawość i eksploracja świata. Jeśli spojrzymy na siebie jako istoty energetyczne… nic nie dzieje się bez przyczyny, jak to powiedział Joe Vitale w książce Zero ograniczeń, aby się obudzić trzeba przejść co najmniej trzy etapy:👉na początku jesteś ofiarą, nasze życie jest skutkiem działań innych ludzi, biadolisz. 👉Nagle czujesz, że jednak możesz mieć kontrolę nad swoim życiem,teoria przyciągania i intencji .👉Jednak gdy doznajesz przebudzenia wiesz, że jest coś większego od nas i nie nad wszystkim masz kontrolę. Właśnie ja oddaję się tej Boskiej Mocy. Dlatego mój strach ewoluował nie jest niepewnością❤️ Więc leżę na rozgrzanym piasku ⛱bo słowo wakacje mimo to zobowiązuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 4 + = 14