Być albo nie być

Być albo nie być…coś o ratowaniu świata.
Nie jestem typowa Eko choć chyba zmierzam w tym kierunku…idea ta to ujęcie sprawy, że coś nam zaczyna przeszkadzać i zmieniamy to na rzecz czegoś co wnosi jakąś wartość (w tym przypadku chodzi o naturę) …cegiełkę w tworzenie czegoś sensownego i wydaje mi się, że jest to jedyna idea, która nie patrzy w przeszłość…no cóż w końcu ją w jakimś stopniu zdegradowaliśmy aby na nowo ją tworzyć i chronić …tak powstał wszechświat i świadoma zbiorowość…coś z niczego lub z czegoś…nic .
Dziś jest dzisiaj i uświadomiłam sobie, że wkurzają mnie te foliowe torebunie i tony plastikowych butelek walających się po kuchni. Zafundowałam sobie PRL-owską siatkę na zakupy głównie na warzywa w końcu nie będą się dusiły…na butelki nie mam pomysłu te z filtrem mnie jakoś nie przekonują…po tym ta woda jest chyba wyjałowiona…macie jakieś fajne rozwiązania?
.
Moja Eko świadomość wzrasta, ale to nie zakup produktu eko zmienia mój styl i jestem cool tylko uzmysłowienie sobie o konsekewncji naszego działania…jesteśmy częścią natury…bardzo wymagająca częścią a ona zipie aby nas utrzymywać…wszystko jest wyborem. 👉Recall Healing jest kierunkiem w dążeniu do równowagi, definiuje nasze obsesje, przesadne zachowania , irracjonalne reakcje na różne tematy a potem przychodzi magiczne AHA i …następują zmiany.Zapraszam na konsultacje.
Dla Was…Ja❤️
Ps. Lecę zaraz po eko jajka ze swoją łubianka🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 33 − = 26