Legiony

Legiony…
Właśnie wyszłam z kina.
Na film namówiła mnie moja córka gdyż ujęcia walki były kręcone @stadninakonikierzbun w udziale tutejszych koni a jest to miejsce bliskie jej sercu.
Moja młodsza córka stwierdziła …mamo to dobrze, że Oni się odważyli…oglądała w skupieniu mając dopiero 7 lat.
Głęboka wdzięczność,że dziś mogę żyć bez strachu z wyborami i z możliwościami,które mają szansę na zrealizowanie…dla nich każdy dziś był przepełniony pełnym wachlarzem przeżyć i emocji. Oni byli w tu i teraz bo jutro często się nie zdarzało ale wierzyli w te jutro…My jesteśmy tym jutrem. Pamiętajmy o tych bohaterach…nasze ciało pamięta, wszystko to co odczuwali nasi pradziadowie. Mózg nie odróżnia rzeczywistości od symboliki może oglądając takie tematyczne filmy coś poczujemy, coś co bliskie było naszym przodkom. Co czuli?w co wierzyli ❤️…pomiędzy tymi trudnymi wydarzeniami toczyło się przecież życie…hmm a może te życie było bardziej wartościowe…niż czasami nasze dzisiaj…takie przez duże Ż …zatrzymajmy się na chwilę ku ich pamięci🕯uwalniam❤️
.
👉Recall Healing bada drzewa genealogiczne jak bardzo wspomnienia, które odbijają się echem w naszych komórkach mają wpływ na nasze życie w dzisiejszych czasach.
Dziś w zadumie…dla Was…Ja❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 26 − = 23