Miłość jest magiczna…

Miłość jest magiczna…Rolą naszych emocji jest aby coś w nas poruszyły i wydobyły z naszego wnętrza, to co nieuświadomione a dość mocno zakorzenione…Pod płaszczykiem ochrony trzymają nas w schematach w jakich żyliśmy i przetrwaliśmy ale też my trzymamy się ich kurczowo bo tylko takie bodźce są nam znajome. Kiedy wchodzimy w nieznane one często przypominają o sobie i… wracamy do swych utartych przekonań.
Są naszą zmorą…🔥uwaga🔥
Emocje nie są nasze i często są już nieaktualne,są tylko takimi odnośnikami do dawnych wydarzeń, które miały miejsce nawet kilka pokoleń wstecz.
Dziś szczególnie jesteśmy rozwibrowani na poziomie emocji ale nie obawiaj się … one chcą się uwolnić…pozwól im… zrób miejsce…podziękuj,że Ci służyły, a Ty byłeś w służbie czegoś większego,były Twoim nieświadomym Ja…były Twoim nauczycielem dla Twojego wzrostu…nie skupiaj uwagi na nich…uwolnij je… pozwól niech płyną a Ty bądź tylko obserwatorem…jedna po drugiej… pozwól się im transformować …przyszła do Ciebie aby ci coś pokazać…teraz to już wiesz…zdałeś egzamin a ona zakończyła swoją misję…tak długo była przy Tobie i czekała na Twoją gotowość zmiany i zrozumienia…jest zmęczona tak jak Ty jesteś zmęczony tą szarpaniną…
Pozwól jej odejść…oddychaj…Ja jestem…
Dziś zrozumiałem i mogę inaczej niż dotychczas iść przez życie… mogę nadać nowe znaczenie memu życiu…Jestem wolny…było trudno…ale dziś to zmieniam bo już wiem…jak ważny jestem dla siebie.
Kochana emocjo…uwalniam…szanuję i akceptuję…miłość❤️miłość❤️miłość❤️
.
👉Emocje to nasza góra lodowa…jeśli chcesz wejść na szczyt musisz wpierw zanurkować w czeluści jej podstawy a tam jak grotołaz musisz poszukać tych emocjonalnych skupisk i porozpuszczać nieaktualne węzły. Zapraszam na konsultacje online📞☎️.Dla Was Ja❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 41 − 36 =