Praktyk NLP

Praktyk NLP
Jak szkolić się to tylko u najlepszych Polska Akademia NLP
NLP to sztuka wyboru,posiada narzędzia,które pokażą Ci jak przejąć kontrolę nad własnym życiem aby nie skazywać go przypadkowości…to JA wybieram.
NLP nie szuka prawdy,bo już ja masz w sobie…ja Ci zadam tylko pytanie: Czy ta prawda Ci służy?
Utykamy w interpretacji wydarzeń..Świat się wydarza…reszta to interpretacja.
Bronimy swoich przekonań,swoich racji…a gdybyś zamknął na chwilę oczy:zobacz obraz swojego życia,w jakim punkcie dziś jesteś,co czujesz jak to widzisz,jaki masz teraz oddech,jaką postawę ma twoje ciało,czy jesteś rozluźniony czy spięty?Co słyszysz wokół siebie,może bicie serca?Jak bije? A teraz pomyśl o swoim doskonałym życiu,tym wymarzonym,może spokojnym a może wręcz przeciwnie jest porywające,ekscytujące…użyj przymiotnika jakiego chcesz,jakie byłoby twoje życie? Zobacz co się dzieje teraz z ciałem, wsłuchaj się w niego i to otoczenie,którego obraz masz w głowie,poczuj zapachy,może zapach świeżo zmielonej kawy,może nalewasz właśnie szampana i bąbelki delikatnie łaskoczą ci nos,może właśnie coś ważnego świetujesz,to Twoje życie.
A teraz wróć do dziś,popatrz na siebie..skoro wyobraziłeś sobie inne życie to jesteś w stanie tam dojść,bo nie można wymyślać tego czego nie ma.Zobaczyłeś więcej…I co teraz?
Życie to wybór…jeśli czujesz,widzisz różnice,jesteś gotowy aby sięgnąć po swoje marzenia…to techniki NLP są odpowiedzią JAK to zrobić🔥💪
.
👉Ja tradycyjnie zapraszam na sesje,Stań się mistrzem swojego życia…będę Ci towarzyszyć w tej mistrzowskiej drodze od A do B🌸
.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 52 = 61