Kim jestem dla samego siebie?

Kim jestem dla samego siebie?
Wyobraź sobie,że jesteś mistrzem
swojego życia.Zamknij na chwilę oczy…
Jak wyglądasz kiedy nim się stajesz? Co się zmienia w Twoim oddechu, jaką postawę przyjmuje twoje ciało? Może znasz osobę,która jest dla Ciebie takim wzorem,przypomnij sobie jak ona wygląda?
Może ma takie cechy,których w sobie nie widzisz? Poczuj teraz te jakości,co to może być? Pewność siebie? Zdecydowanie? Odwaga? Radość? Spontaniczność?
Czy jest na świecie takie miejsce,które kojarzy się z tym stanem?Rozejrzyj się może słyszysz jakieś dźwięki,zapachy..
Poczuj to intensywnie,zaczerpnij głębokim oddechem ten stan..tak,rozprowadź go po każdej komórce swojego ciała. Może widzisz jakiś kolor? Wpuść go w ciało, poczuj jak się rozchodzi, jesteś tym kolorem…twój mistrz nabiera kolorów i jakości, zrób mu miejsce.
Mnie ciekawi jak może bić serce takiej osoby…harmonijnie czy z nutą ekspresji…mówi się podążać za głosem swojego serca…co powiedziałoby serce swojemu mistrzowi…właśnie tak…to mój idealny stan aby znów poczuć mistrza w sobie.
Jaki gest mógłbyś zrobić aby przypominał Tobie o tym stanie, aby wracać do tego stanu i zasilać się nim,gdyż czasami w ferworze dnia codziennego schodzimy z kursu a wtedy nasz mistrz delikatnie przytrzyma nam ster i naprowadzi na kurs,bo co by nie było…wciąż płyniemy❤️
.
👉Zapraszam na sesje w poszukiwaniu stanów o jakich marzysz a nie wiesz jak.Gdańsk, online lub stacjonarnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 34 = 35