100 godzin🔥

100 godzin🔥
Czas, nie ubyło go a mamy wrażenie,że jest go coraz mniej.
Jest deficytowy,prawie,że na wagę złota.
Często mówimy,nie mamy czasu na to czy tamto lub gdybym miał czas…to..
Wyobraź sobie,że w tym momencie dostajesz takie 100h w prezencie.
Albo jeszcze inaczej to Czas zarządza Tobą, Zamknij oczy i wyobraź sobie,że czas bierze Cię za rękę..to gdzie Cię prowadzi? Jakie miejsce chcesz zobaczyć?
może chcesz aby ktoś Ci towarzyszył…dokąd? Do czego?
Jaką emocję czujesz?Jak reaguje twoje ciało..może chcesz porozmawiać z twoim Czasem…on tyle o Tobie wie.
Co ci mówi…co słyszysz?
Czy teraz widzisz coś więcej niż to co wydarza się w Twoim życiu obecnie?
Czy jesteś w stanie zmienić coś i pójść za tym,po tym jak zobaczyłeś, usłyszałeś, poczułeś? Wiesz,że możesz to zrobić…czym to byłyby jak zrobisz to teraz….zrób To❤️Jak się czujesz?
👉Myśle,że mój czas bardzo dba o mnie,czasami to nawet rozpieszcza …jestem bardzo uważna na jakość jaką mi daje,cenię go a jednocześnie cenię przez to siebie.
👉Co zrobisz ze swoim czasem to twoja sprawa ale jak zobaczysz jaki ma w sobie potencjał,to mozecie się umówić,aby wzajemnie się wspierać, ułożycie grafik życia, a to sprawi,że wypelnisz się tym czego brakuje Ci od tak dawna.
👉Zostało mi podarowane 100h
Przeznaczyłam je na naukę,bo to sprawi,że moje spojrzenie peryferyjne bardziej mi się poszerzy,a to oznacza,że mogę mieć większy wpływ na swoje życie a co za tym idzie mogę ubierać się w każdy stan emocjonalny, który mi na tę chwilę służy przez co mogę dokonywać świadomych wyborów a nie pod ich wpływem.
Wchodzę do życia bogatsza o możliwość zrozumienia jak skonstruowany jest człowiek…bo przyszłość to nasz cdn. Ty dziś wiesz jak będzie wyglądał Twój cd jesteś pewny,że tak ma wyglądać? Tego chcesz?
👉Jeśli czujesz,że chciałbyś mieć u mnie sesje,bo widzisz,że mogłabym Cię wesprzeć w obszarze, który wymaga przyjrzenia się ,zapraszam.Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 88 − = 82