Gdy jest mi źle…

Gdy jest mi źle, tłumaczę sobie,że ktoś ma gorzej…słyszę często w podsumowaniu historii u innych osób…ale ulga,co? Aby napewno?
Po pierwsze nikt nie ma gorzej tylko inaczej.Popatrz na to szerzej…jeśli ktoś ma gorzej to ty musisz mieć lepiej skoro wysuwasz takie stwierdzenia,z drugiej strony mówisz to wtedy gdy jesteś w czarnej dupie,to jak to wtedy jest? Lepiej czy gorzej? Nie wiedząc co zrobić,wzdychasz snując dziwne treści na pocieszenie.
Co nas różni?
Zasoby jakimi dysponujemy, każdy posiada jakiś zestaw strategii i w zależności w co inwestowałeś to masz w swoim kuferku.
👉mój zestaw w skrzynce wciąż się zmienia, przeglądam i aktualizuje stare narzędzia
oznacza to,że w chwili,gdy będę ich potrzebowała będą tym zestawem,który pomoże mi w danej sytuacja,a to oznacza,że nie będę wpadała w panikę za każdym razem,to z kolei przełoży się na mój wewnętrzny komfort,zbuduje moją pewność siebie aby w końcowym wyniku ze spokojem osiągnąć zamierzony cel.
Jednak Najważniejsze to ich 🔥UŻYWAĆ🔥
to nie bibelot,który ma ładnie wyglądać, to nasza podręczna apteczka gdyby wystąpiła awaria pod hasłem:
ŻYCIE❤️
👉Możemy iść dalej:znajdź osobę najlepszą w swojej dziedzinie i zapytaj się jej: Jak ona to robi, że jest tam gdzie jest.
Ty też możesz to osiągnąć lub zbliżyć się do tego wyniku.
👉Moja inwestycja w siebie
przerodziła się coś więcej,zobaczyłam kim Ja jestem w tym życiu.Ty możesz poczuć to samo..Oj, mamy potencjał tyle,że że jest on wariantem, który może się wydarzyć bądź też nie,a jeśli się nie wydarza, to co dostajemy od życia? Przypadkowość? Jesteś skutkiem pewnej przyczyny i masz nad tym władzę…jak jej używać? Słowo klucz: Świadomość i Odpowiedzialność🔥
❤️Dlatego się uczę…chcę być ze światem na bieżąco❤️
👉Na moich sesjach dostajesz tą wiedzę w taki sposób aby była dopasowana do Twoich potrzeb, wszystko powinno być w równowadze więc dawka jest adekwatna do tematu z którym przychodzisz🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. − 1 = 1