Czy jesteś szczęśliwą osobą?❤️

Czy jesteś szczęśliwą osobą?❤️
Codziennie stwarzamy pozory bycia jakimś. Większość z nas nie jest autentycznych…rzucamy się w wir naśladowania tych,u których widzimy to coś,czego nam brakuje, nie widząc co mamy własnego, indywidualnego…naprawdę chcesz odrzucić swoją prawdę?
Twoja ścieżka jest ścieżką w głąb siebie tylko i wyłącznie..i ta wędrówka jest samotnością..tylko w ciszy możesz usłyszeć swoje kroki i bicie serca, wsłuchać się w szelest wiatru i mowie przestrzeni. W słuchaniu coś się dzieje. „Czasami środowisko krzyczy, a czasami szepcze.” A ty uczysz się rozumieć,że jesteś tylko naczyniem ,pustym naczyniem przez którego tylko przenika czas.
Chcemy kupić swoje szczęście a myślałeś o tym aby wykupić siebie? Gdzie, kiedy i komu się oddałeś i za co? I twoja ścieżka jest zbieraniem siebie z tych wszystkich miejsc gdzie utknąłeś, kiedy świadomie czy nie niezauważalnie część twojej duszy pozostała tam gdzie tobie było trudno, czekając na twój powrót gdy znajdziesz rozwiązanie lub gdy zrozumiesz,że nie masz tej części siebie, bo za nią w którymś momencie zaczniesz tęsknić ….Zbierasz siebie jak muszelki z wielką uwagą, składasz się jak obraz złożony z tysiąca puzzli. Odzyskujesz siebie kawałek po kawałku… urzeczywistniasz się.
Gdzie jest teraz twoje szczęście?
W oczach? W uśmiechu? Na zewnątrz czy wewnątrz? W jakim jest ono stanie? Czy możesz je dotknąć? Czy chcesz je dotknąć?
A jeśli je teraz trzymasz w rękach, gdzie chciałbyś je umieścić, gdzie byłoby to honorowane miejsce?
Pobądź teraz z nim, daj mu swoją uwagę, celebruj tę chwilę połączenia…Jestem szczęściem❤️
Zawsze byłam i zawsze będę.
Jestem ubocznym efektem swojego szczęścia🍀
👉Zapraszam do siebie na sesje, gdzie odkryjesz…swoją drogę do siebie.Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. + 77 = 84