Dziś będę chwalić❤️

Dziś będę chwalić❤️ Podziękowania dla Rafał Nykiel Coaching, który wprowadził mnie w świat pytań. Z natury byłam gadułą i starałam się być w centrum zainteresowania, to nie jest złe ani dobre, gdyż wszystko ma dobre🙂 i dobre😄i zawsze dobre😁strony, pamiętajcie o tym, pamiętajcie kim jesteście i nie dajcie się zmieniać gdy komuś się nie podoba Wasza postawa💪. Moja ścieżka rozwojowa nad sobą sprowadziła moje zabawne gadulstwo na jakość rozmowy, z monologu na dialog, tu przy okazji podziękować chcę tym, którzy mnie cierpliwie słuchali😙. W moim żargonie mówi się,że wzajemnie sobie służymy…uff.
Więc z gadulstwa przeszłam na mówienie…teraz tak sobie myśle czy nie jest to też kwestia wieku, co ta młoda dziewczyna wiedziała o życiu z perspektywy tego co wie dzisiaj..hmm i tak ją kocham, bo jednak wiedziała…zawsze ale to zawsze ufała sobie..dobra robota Renato. I przyszedł taki czas gdy zaczęłam też….słuchać innych…cudowna głębia drugiego człowieka,podążanie za słowem drugiej osoby i ciekawość dokąd to zaprowadzi. Okazało się,że taka rozmowa potrafi być wartościowa dla obydwu stron. Słuchanie nie jest biernym słyszeniem. Słuchanie drugiej osoby to także eksplorowanie siebie ale też jednocześnie słyszysz zmysłami to,co dzieje się wokół tej osoby.
Tu odzywa się też nasza intuicja.
I moja intuicja doprowadziła mnie na 👉szkolenie ICC Coaching,gdzie zostałam wprowadzona w struktury i świat pytań, które eksplorują klienta w odkrywaniu w sobie odpowiedzi.
Tak🔥 …każdy z nas WIE! tylko musi to w sobie odkryć🤩
Wdzięczna jestem,za wytrwałość i danie sobie szansy aby trochę przewartościować swoje podejście do komunikacji międzyludzkiej.
No cóż…życie to takie nierozpakowywane prezenty…czekają, jedni w nie nie wierzą, inni wierzą,że nie zasługują , inni chcą cudzych prezentów swoje uznając za bezwartościowe, inni są podejrzliwi i się boją rozpakować, inni twierdzą,że to z pewnością pomyłka i nie ten adres,jeszcze inni robią prezenty pomijając siebie…itd.
Zatrzymaj się…jesteś takim prezentem od życia dla twojego życia..zajrzyj w głąb siebie❤️
Ja rozpakowałam swój prezent od Rafała…statuetka z pięknym motylem, symbolem przemiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. 15 + = 22