Co mają wspólnego Święta z kartami @eqdo_pl ?

Co mają wspólnego Święta z kartami @eqdo_pl ? Czas wspólny,rodzinny nawet ten czas pandemii,nie trzeba Świąt aby doświadczyć kumulacji emocji🔥🔥 na niewielkiej i na dodatek wspólnej przestrzeni, jawiącej się jako nasze terytorium.Karty są takim oknem uwalniającym nasze emocje, więcej możemy je zmieniać i nadać nowy sens powtarzającym się sytuacjom. Emocja jest jak ta modelka na wybiegu domaga się poklasku, podziwu, uznania, nazwania i za chwilę schodzi…pojawia się kolejna i to jest ok póki nie zawiesisz się na niej a ona cię nie pochwyci…wtedy,zaczyna przejmować nad tobą kontrolę i wnikać w twoje decyzje co przekłada się na Twoje życie. Karty rozkładają na czynniki nasz stan, pewne wyobrażenie, które stało się dla nas faktem…pracujemy nad mechanizmami i zrozumieniem,że nasze postrzeganie czegoś jest pewna formą fiksacji…a gdyby z innej strony zobaczyć problem?
Dzisiejszy czas potęguje nasze demony często słyszę: ze mną jest chyba coś nie tak… Prawdopodobnie wszystko jest z Tobą ok tylko nigdy nie musiałeś tak jak dziś …poznawać siebie ….żyłeś na automacie z systemu często nie biorąc odpowiedzialności za siebie,wyrzucając,że to coś na zewnątrz jest winne twojego stanu .
👉Jeśli odczuwasz dyskomfort i przytłoczenie, gubisz się w chwilowych rozwiązaniach zapraszam Cię na prace z pomocą kart gdzie uwolnisz swoje lęki,stworzysz nową metaforę dla siebie…a przede wszystkim uwolnisz się od stanu napięcia i nauczysz się jak funkcjonować na nowo we współistnieniu otoczenia, jednocześnie zachowując swoje granice.
👉Zmiany są konieczne…to postęp w odkrywaniu siebie…a za tym zawsze idzie działanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. − 2 = 1