”Każdy dzień jest świetnym dniem”

”Każdy dzień jest świetnym dniem”.
Dlaczego ? Każdy dzień jest szansą do wyjścia poza nasze „małe ja” aby połączyć się z przejrzystą świadomością , wykraczającą poza dualność dobra i zła, w stanie własnej obserwacji, która poprowadzi Cię do nowego poglądu na życie. Zdajesz sobie sprawę,że porusza nami Większa Siła, to co nie może być nazwane a codzienność jest tym co już przejawiło się. Aby cieszyć się życiem należy dostrzegać Śnienie,które wykracza poza sens życia, będąc źródłem wszystkich doświadczeń,mając miejsce przez cały czas a ujawnia się przed zaistnieniem nowych myśli i działań .
Każdy twój dzień jest jednocześnie wspaniały i również okropnym dniem z faktu. Twój pogląd na życie to kwestia świadomości i punkt widzenia . To w końcu Czy każdy dzień ? Każdy…choć małe Ja, będzie je rozważał pod kątem właściwe lub niewłaściwe,może poczuć się strasznie ale jeśli wnikniesz głębiej pojawią się aspekty,które mogą Cię bardzo zaskoczyć.
👉Tam prowadzę osoby,…do rozpoznania swojego Śnienia, bo jest ono podstawowym budulcem materialnego świata, siłą życiową, za nim jeszcze ono nie zmaterializuje się w ciele w postaci bólu. Za pomocą uważności szukamy innych uczuć, które jeszcze nie zostały nazwane.
Nie jest to łatwe bo skupiamy się tylko na części naszego życia ignorując doświadczenia z poziomu uczuć tracąc swoją największa moc.🌸

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij, bym się upewniła. że nie jesteś botem. Dziękuję. − 5 = 2